Seray Sever’den çok konuşulacak ihanet itirafı: Düzenli olarak aldatıldım

Oyuncu ve sunucu Seray Sever, konuk olduğu programda yaptığı açıklamada “Düzenli olarak aldatıldım” dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2018 yılında Eray Sünbül ile nikah masasına oturan oyuncu Seray Sever geçtiğimiz nisan ayında anne olma sevinci yaşadı.

Hamilelik süreci ve doğum sonrası yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken başarılı oyuncu Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk oldu. Burada dikkat çeken açıklamalar yapan Seray Sever, ihanet itirafıyla gündem oldu.

Ünlü oyuncu, yıllar önce sevgilileri tarafından düzenli olarak aldatıldığını söyledi.

Uğradığı ihanetlerin kendisinde fobi haline geldiğini söyleyen Sever, “Kendime güvenimi kaybetmeyerek ve en ufak bir şüphe duyduğumda uzaklaşarak bu fobiyi yendim” şeklinde konuştu.

Seray Sever, yıllar önce uğradığı ihanetlerden şu sözlerle bahsetti: “Ben kin tutma durumu yoktur. Yapan kendine yapar. Aldatan da aslında kendini aldatıyor. Eskiden biri beni aldattığı zaman çok sinirlenir ve beni nasıl aptal yerine koyar diyerek kişilik meselesi haline getirirdim.

Çok aldatıldım ve yakaladım. Aldatıldığında kendine güvenini kaybetmeyeceksin. O yapan kendine yapıyor. O fobimi yendikten sonra da aldatılmadım. Bu durum bende fobi haline gelmişti. Bir dönem düzenli aldatıldım.

Güzel kadınların yanında bir adam gördükleri zaman o adam kıymete biniyor. Bundan dolayı da aldatılma potansiyelin artıyor. Çünkü yanındaki adam cazip hale geliyor. Düzenli aldatıldıktan sonra ufak bir şüphe duyduğum an o ortamda bulunmamayı tercih ederek bu meseleyi çözdüm”

Seray Sever’den çok konuşulacak ihanet itirafı: Düzenli olarak aldatıldım

Yorumlar kapalı.