Serdar Ortaç canlı yayına sarhoş çıktı! CHP’lilere ve Tarkan’a küfürler yağdırdı

Son dönemde sosyal medyadan yaptığı canlı yayınlarda takipçileriyle dertleşen Serdar Ortaç sık sık gündeme geliyor. Ortaç, bu kez son paylaşımıyla gündeme geldi. Instagram'da sabaha kadar canlı yayın yapan şarkıcı alkolün de etkisiyle CHP'lilere ve Tarkan'a küfür etti. Evdeki çalışan kadın müdahale ederek canlı yayını kapattı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Serdar Ortaç son dönemdeki söylemleri ve paylaşımlarıyla magazin dünyasının en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor.

Şarkıcı son olarak yaptığı bir canlı yayınla adından söz ettirdi. Ortaç, Instagram’da sabaha kadar canlı yayın yaptı.

Serdar Ortaç canlı yayına sarhoş çıktı! CHP'lilere ve Tarkan'a küfürler yağdırdı

EVDE ÇALIŞAN KADIN MÜDAHALE ETTİ

Ancak Serdar Ortaç bu kez daha da abarttı. Şarkıcı alkolün etkisiyle önce canlı yayınını seyreden takipçilerine “Hepiniz CHP’lisiniz i.neler” dedi.

Ortaç bir hayranının, Tarkancılar ve Serdarcılar şeklinde iki grup olduğundan bahsederken lafa girip “S.keyim Tarkan’ı” diyerek küfür etti.

Serdar Ortaç canlı yayına sarhoş çıktı! CHP'lilere ve Tarkan'a küfürler yağdırdı

Küfür etmeye başlayınca yayına evde çalışan kadın müdahale ederek yayını kapattı.

Ortaç, geçtiğimiz günlerde de TikTok’ta yaptığı açıklamada gönlünü eski Survivor yarışmacısı Çağla Taşdelen’e kaptırdığını söylemişti.

İkili birlikte açtıkları canlı yayında samimi sohbetleri ile dikkat çekmişti. Serdar Ortaç hakkında çıkan aşk iddialarına yanıt vermiş ve iddiaları yalanlamıştı.

Serdar Ortaç canlı yayına sarhoş çıktı! CHP’lilere ve Tarkan’a küfürler yağdırdı

Yorumlar kapalı.