Şeyma Şubaşı o kadınları affetmedi

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, kendisine yönelik ağır hakaret ve paylaşımlar yapan kullanıcıların tespit edilip, cezalandırılmasını talep etti. Subaşı, kendisine ağır hakaretler yağdıran sosyal medya hesaplarını kullanan 5 kişiyle uzlaşmaya varmadı. Şüpheliler Asliye Ceza Mahkemesinde çıkacak.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Katıldığı yarışma programıyla tanınan ve kısa sürede üne kavuşan sosyal medya fenomeni ve Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı, kendi fotoğraflarını kullanarak oluşturulan müstehcen, birden fazla sosyal medya hesabını ihbar etti.

Hesaplarda kendisi hakkında ve kişisel haklarına yönelik çok ağır hakaretler ve montajlı çıplak paylaşımlar yaptıklarını ileri süren Subaşı, kullanıcıların tespit edilip, cezalandırılmasını istedi.

Sabah’ın haberine göre, emniyet güçleri tarafından olayla ilgili inceleme yapıldı. İncelemede, aynı kadınların ortak olarak birden fazla hesap açtıkları ve bu hesaplara aynı dijital materyaller üzerinden girdikleri ortaya çıktı.

Subaşı hakkında hakaret paylaşımları yapan hesaba birçok kez aynı cihazlar üzerinden giriş yapıldığı, söz konusu hesapların bilgi ve şifreleri hakkında notlar bulunduğu tespit edildi.

Başlatılan soruşturmada ifadeleri alınan kadın kullanıcılar, hesapları eğlence amaçlı kullandığını, olayların bu noktaya geleceğini tahmin edemediklerini beyan etti. Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında Şeyma Subaşı, kadınlarla uzlaşmayı reddetti. Savcılık, iş birliği içinde hareket eden Cansın K, İlknur R, Yeşim N, Yazgülü T. ve Pınar K. isimli kadınların, Subaşı’na yönelik ,’Hakaret’ suçunu işledikleri iddiasıyla dava açıldı. Açılan davada 5 şüpheli Asliye Ceza Mahkemesinde yargılanacak.

Şeyma Şubaşı o kadınları affetmedi

Yorumlar kapalı.