Sinan Akçıl eşi Burcu Kıratlı’ya çekişmeli boşanma davası açtı

2019 yılındaki boşanmalarının ardından geçen yıl yeniden evlenen Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı yine boşanıyor. Sinan Akçıl, evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı gerekçesiyle çekişmeli boşanma davası açtı. Akçıl 'Türkiye'ye örnek olacak bir ayrılık' dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şarkıcı Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı, 2018 yılının aralık ayında sürpriz bir şekilde Amsterdam’da evlenmişti. Çiftin bu evliliği 9 ay sürmüş, 2019 yılında boşanmışlardı.

Hürriyet’ten Özge Eğrikar’ın haberine göre Tekrar barışan Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı geçen yıl şubat ayında yeniden nikâh defterine imza attı. Beşiktaş’taki bir otelde gerçekleşen törende çiftin nikâh şahitliğini şarkıcı Sibel Can, oyuncu Hatice Şendil ve İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy yaptı. 40 kişinin katıldığı merasimde Burcu Kıratlı, modacı Hakan Akkaya imzalı gelinlik giydi.

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı ikinci kez boşanma kararı aldı. Akçıl, avukatları aracılığıyla İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak boşanma davası açtı.

Evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı gerekçesiyle çekişmeli olarak dava açan Akçıl, gizlilik talebinde bulundu. Çiftin gizli tutulan boşanma dosyasındaki iddiaları mahkemenin inceleme altına aldığı öğrenildi. Öte yandan Burcu Kıratlı, sosyal medya sayfasından ‘Akçıl’ soyadını sildi.

2. Sayfa’ya konuşan Sinan Akçıl “Türkiye’ye örnek olacak bir ayrılık. Çünkü biz birbirimizi çok sevdik. Bitişi de öyle olmalı diye düşünüyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun yani.” dedi.

 

 

 

Sinan Akçıl eşi Burcu Kıratlı’ya çekişmeli boşanma davası açtı

Yorumlar kapalı.