istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat

Son Dakika… Sinan Oğan’dan seçim sonuçlarına ilişkin ilk açıklama: Plana sadık kalan tüm vatandaşlarıma şükranlarımı sunuyorum

Cumhurbaşkanı adaylarından Sinan Oğan, Twitter'dan seçim sonuçlarına ilişkin açıklama yaptı. Oğan, "Buradan plana sadık kalan tüm vatandaşlarıma şükranlarımı sunuyorum" dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a desteğini açıklayan Sinan Oğan, Twitter’dan seçim sonuçlarına ilişkin açıklama yaptı.

Oğan’ın açıklamaları şöyle:

Cumhurbaşkanlığı seçim süreci tamamlanmıştır. Bu sonuca göre ilk turda bizden desteğini esirgemeyen seçmenimiz ikinci turda da önemli ölçüde desteğini devam ettirmiş ve Türkiye’nin istikrarı yönünde oyunu kullanmıştır. Seçmenimiz bu oylar Sinan Oğan’a verilmedi diyenlerin heveslerini kursağında bırakmış, bize güvenmiş ve önemli ölçüde bizim olduğumuz yeri seçmiştir.

Buradan PLANA SADIK KALan tüm vatandaşlarıma şükranlarımı sunuyorum.

Artık yeni bir dönem başlıyor, Kazanan Türk milliyetçileri, Atatürkçüler, Türk milleti ve Türk dünyası, kaybeden linç kültürü ile terör iltisaklı partiler ve onlara güvenenler olmuştur.

Son Dakika… Sinan Oğan’dan seçim sonuçlarına ilişkin ilk açıklama: Plana sadık kalan tüm vatandaşlarıma şükranlarımı sunuyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!