Aylin Sözer

14
Ocak
17:40
Akademisyen Aylin Sözer'i katleden Kemal Ayyıldız hakkında istenen ceza belli oldu
Gündem

Akademisyen Aylin Sözer’in öldürülmesine ilişkin davada tanıklar korkunç anları anlattı

14 Ocak 2022 - Cum - 17:40
10
Haziran
17:00
Akademisyen Aylin Sözer'i katleden Kemal Ayyıldız hakkında istenen ceza belli oldu
Kadın

Akademisyen Aylin Sözer’i katleden Kemal Ayyıldız hakkında istenen ceza belli oldu

10 Haziran 2021 - Per - 17:00
31
Aralık
14:08
İlahiyatçı yazar Öztürk'ten sert çıkış
Gündem

İlahiyatçı yazar Öztürk’ten sert çıkış

31 Aralık 2020 - Per - 14:08
30
Aralık
21:40
Aylin Sözer’in babası konuştu_ Erkek arkadaşı değil, hırsız
Gündem

Aylin Sözer’in babası konuştu: Erkek arkadaşı değil, hırsız

30 Aralık 2020 - Çar - 21:40
17:46
Aylin Sözer'in ailesi, medyada çıkan _Katille ilişkisi vardı_ yönündeki haberlere sert tepki
Gündem

Aylin Sözer’in ailesi, medyada çıkan “Katille ilişkisi vardı” yönündeki haberlere sert tepki

30 Aralık 2020 - Çar - 17:46
17:03
Aylin Sözer'in katili Kemal Ayyıldız tutuklandı
Gündem

Aylin Sözer’in katili Kemal Ayyıldız tutuklandı

30 Aralık 2020 - Çar - 17:03
9:35
Öğretim görevlisi Aylin Sözer'in katilinin cinayet öncesi görüntüleri ortaya çıktı
Gündem

Öğretim görevlisi Aylin Sözer’in katilinin cinayet öncesi görüntüleri ortaya çıktı

30 Aralık 2020 - Çar - 9:35
29
Aralık
13:54
Öğretim görevlisi kadını yakarak öldürdü
Kadın

Öğretim görevlisi kadını yakarak öldürdü

29 Aralık 2020 - Sal - 13:54