Sedat Peker
22
Mayıs
14:29
Sedat-Peker'den-3'üncü-video--'Derin-Devletçiler,-Pelikancılar;-Bir-Tripoda,-Bir-Kameraya-Yenileceksiniz'
Gündem

Can Ataklı’dan Sedat Peker’in Dubai’de olmadığı iddiası!

22 Mayıs 2021 - Cts - 14:29
10:20
Sedat Peker’den _jandarma_ açıklaması_ Buna inanmak safdillik olur, hele Mehmet Ağar gerçeği ortadayken
Haber

Sedat Peker’in internet sitesine mahkemeden erişim engeli!

22 Mayıs 2021 - Cts - 10:20
21
Mayıs
17:05
Sedat-Peker,-operasyonun-ardından-ilk-kez-konuştu--'Bu-dünyayı-vallahi-yakacağım-billahi-yakacağım'
Haber

Youtube, Sedat Peker’in kanalına ‘onay’ verdi

21 Mayıs 2021 - Cum - 17:05
15:25
Sedat-Peker'den-6.-video-daha--'Zaferin-büyüklüğü-mücadelenin-zorluğuyla-ölçülür'
Haber

Trendlere girememesinin sebebi: Sedat Peker’in YouTube videolarına müdahale mi ediliyor?

21 Mayıs 2021 - Cum - 15:25
11:49
Berberoğlu'ndan Sedat Peker yorumu_ _Bu cesareti bulursa Erdoğan'ı da bitirir_
Politika

Berberoğlu’ndan Sedat Peker yorumu: “Bu cesareti bulursa Erdoğan’ı da bitirir”

21 Mayıs 2021 - Cum - 11:49
0:21
Sedat-Peker’e-koruma-kararının-Soylu-zamanında-verildiği-ortaya-çıktı!
Gündem

Sedat Peker’e koruma kararının Soylu zamanında verildiği ortaya çıktı!

21 Mayıs 2021 - Cum - 0:21
20
Mayıs
23:55
Eski-Susurluk-Komisyonu-Başkanı-ve-AKP-Kurucusu-Elkatmış--Böylesini-görmedim
Gündem

Eski Susurluk Komisyonu Başkanı ve AKP Kurucusu Elkatmış: Böylesini görmedim

20 Mayıs 2021 - Per - 23:55
21:38
Hadi Özışık, Yarkadaş'ın nargile iddiasını da yalanlamıştı_ Hiç içmiyorum, iftira atma
Gündem

Hadi Özışık’tan ‘Sedat Peker’ açıklaması: “Bir gazeteci olarak sohbet ettim”

20 Mayıs 2021 - Per - 21:38
17:43
Adil-Serdar-Saçan'dan-'Sedat-Peker'-açıklaması--Siyaset-temizlenmeden-ülke-temizlenemez!
Gündem

Adil Serdar Saçan’dan ‘Sedat Peker’ açıklaması: Siyaset temizlenmeden ülke temizlenemez!

20 Mayıs 2021 - Per - 17:43
14:49
Sedat-Peker'den-yeni-paylaşım--Bu-kez-fotoğraf-koydu!-1
Gündem

Sedat Peker’den yeni paylaşım: Bu kez fotoğraf koydu!

20 Mayıs 2021 - Per - 14:49