Tahliye olduktan sonra İspanya’ya gitmişti: Şarkıcı Gülşen’e CHP’den milletvekilliği teklifi iddiası! Avukatından açıklama geldi

Şarkıcı Gülşen’e CHP’den milletvekilliği adaylığı teklifi götürüldüğü iddia edildi. Cezaevinden tahliye olduktan sonra İspanya’daki oğlunun yanında yaşayan Gülşen cephesinden söz konusu iddiayla ilgili açıklama geldi. Şarkıcı’nın avukatı, "Gülşen siyaseti düşünmüyor. Seçimlere kadar Türkiye'ye gelmeyecek ve seçim sonuçlarına göre ülkeye dönüp dönmeyeceğine karar verecek" dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İmam hatiplilere yönelik söylediklerinden dolayı hapis yapan şarkıcı Gülşen, tahliye olduktan sonra İspanya’daki oğlu Azur’un yanına gitti. Zaman zaman sahne alan şarkıcıya CHP’den milletvekili adaylığı teklifi götürüldüğü iddia edildi. Şarkıcının avukatından iddiaya cevap gecikmedi.

“SEÇİM SONUCUNA GÖRE ÜLKEYE GELECEK”

Sosyal medyada gündeme gelen açıklamada Gülşen’in avukatı, “Gülşen siyaseti düşünmüyor ve yerinin meclis değil sahne olduğunun altını çiziyor. Sanatçı seçimlere kadar Türkiye’ye gelmeyecek ve seçim sonuçlarına göre ülkeye dönüp dönmeyeceğine karar verecek” ifadelerine yer verildi. Gülşen’den konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

Tahliye olduktan sonra İspanya’ya gitmişti: Şarkıcı Gülşen’e CHP’den milletvekilliği teklifi iddiası! Avukatından açıklama geldi

Yorumlar kapalı.