Tarkan’dan deprem bölgesine 1 milyon TL’lik yardım

Türkiye'yi yasa boğan Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki iki depremin ardından enkaz altında kalanlar için kurtarma çalışmaları sürerken deprem bölgesine de yardım yağıyor. Tarkan'ın da depremin ilk gününde AFAD'a 1 milyon TL'lik bağışta bulunduğu öğrenildi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kahramanmaraş’ta yaşanan ve 10 ilimizi etkileyen iki ayrı deprem sonrası tüm ülke seferber oldu. Aralarında birçok ünlü ismin de yer aldığı bağışçılara Tarkan da katıldı.

Haluk Levent, deprem dayanışması için ilk desteği veren ünlüleri de açıklamıştı. İlk arayanın Kıvanç Tatlıtuğ olduğunu söyleyen Levent, ünlü oyuncunun 200 bin TL bağış yaptığını ve lojistik ihtiyaç için destek sağlayacağını belirtmişti. Merih Demiral, Burak Deniz, Edis, Bülent Ersoy gibi sanat camiasından isimler bağışlarını AFAD ve Ahbap’a yapmıştı.

Haber Global’de yer alan habere göre; Tarkan’ın da depremin yaşandığı ilk gün AFAD’a 1 milyon TL bağış ortaya çıktı. Ünlü şarkıcı, ayrıca yıkılan yerler içinde bir plan oluşturmuş. Şarkıcı, deprem bölgesine yeni evler yaptırmayı düşünüyor.

Tarkan’dan deprem bölgesine 1 milyon TL’lik yardım

Yorumlar kapalı.