Tecavüzle suçlanan Dani Alves, üçüncü kez ifade değiştirdi!

Tecavüz iddiasıyla futbol kamuoyuna oturan dünyaca ünlü futbolcu Dani Alves, yargılandığı davada üçüncü kez ifade değiştirdi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aralık 2022’de bir gece kulübünün tuvaletinde genç bir kadına tecavüzle suçlanan eski Barcelonalı futbolcu Dani Alves, ifadesini üçüncü kez değiştirdi.

Telecinco’nun haberine göre; genç bir kadının şikayeti üzerine önce gözaltına alınıp sonra tutuklanan Brezilyalı futbolcunun ilk ifadesinde kadını tanımadığını söylediği öğrenildi. Ancak kanıtların ortaya çıkmasının ardından Alves, genç kadınla tuvalette karşılaştığını söyleyerek, ifade değiştirdi.

Kuvvetli deliller karşısında bir kez daha ifade değiştiren Alves, genç kadınla birlikte olduğunu kabul etti, ancak ilişkinin rızaya dayalı oludğunu söyledi. Alves, kadını korumak için daha önce bu ifadeyi vermediğini öne sürdü.

Genç kadın ise ifadesinde Alves’in kendisini tuvalete kilitleyip oral sekse zorladığını söylemiş, istemeyince de Alves’in kendisine önce vurduğunu sonra da zorla sahip olduğunu belirtmişti.

EŞİ DANİ ALVES’İ SAVUNDU: ASLA ÖYLE BİR ŞEY YAPMAZ

Brezilyalı futbolcunun eski eşi Dana Dinorah ise, “Dani asla ama asla böyle bir şey yapmaz. Onu 22 yıldır tanıyorum, onunla 10 yıl evliydim” diyerek, eski eşini savundu.

Öte yandan Alves’in, tuvalette genç kadınla kilitli olduğu sürenin 15 dakikayı aştığı belirtildi.

Tecavüzle suçlanan Dani Alves, üçüncü kez ifade değiştirdi!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!