Tolgahan Sayışman: Almeda’ya kendi şirketimde proje yapmam

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman, eşi Almeda Abazi'ye mesaj gönderdi. Yapımcılık da yapmaya başlayan Tolgahan Sayışman, eşinin oyunculuğu hakkında yorum yaptı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tolgahan Sayışman, önceki gün Etiler’deki kuaför çıkışı görüntülendi. Yoğun tempoda çalıştığını söyleyen oyuncu, “Biraz uykusuzum. Film vizyon girecek, diziyi yayına sokacağız. Bunlar için son çalışmalarını yapıyorum. Onun heyecanı var. Cümle olarak çok kısa sürede anlatabiliyorum ama bir de gelip görün halimi! Bir şirketteyim, bir setteyim, bir montaj stüdyosundayım. Keyfim çok yerinde, şikayetçi değilim ama biraz uykusuz bırakıyor. Yorucu, stresli” dedi.

Milliyet’ten Umut Ünver’in haberine göre Oyunculuğun yapımcılıktan daha kolay olduğunu belirten Sayışman’a, ‘Aynasız’ filminin bir milyon TL’lik dava süreci sorulunca, “Önemsiz bir konu. Filmin ismi başka ama iddia edilen isim başka. Problem çözüldü” yanıtını verdi.

Ünlü oyuncu, “Eşiniz Almeda Abazi, kilolu fotoğrafları gördüğünde neler söyledi?” sorusunu, “O fotoğraflar montaj. Başka bir vücuda benim yüzümü ekledik. İlk gösterdiğimde eşim de çok güldü. İlk gören herkes çok şaşırıyor zaten. Gerçek zanneden de çok olmuş, daha çok öyle algılanmış galiba. O kadar aşırı kilo alma şansım yok, vücut yapısı ona el vermez. Nispeten kilo aldım, 10 kiloya yakın” şeklinde cevapladı.

Almeda ile reklam filminde oynadıkları hatırlatılan Sayışman, “Eşinizi dizi projesinde görecek miyiz?” sorusu üzerine, “Projesine bağlı. Ben çok karışmıyorum, nasıl isterse, nasıl mutlu olursa. Ama ben kendi şirketinden ona proje yapmam” diyerek kahkaha attı.

Eşinin üçüncü çocuk istemediği yönündeki açıklamalarıyla ilgili ise Sayışman, “Kendi adına konuşuyor. Ben istiyorum, ‘hayır’ demedim, bir şey demedim, ‘kapattık’ demedim. Kendi aramızda tartışma konusu. Şaka bir tarafa, şu an için tamam. Keyifler yerinde. O da zor bir süreç geçirdi, ikinci çocuk kolay değil. Biri iki yaş sendromunu yaşıyor, 3’e basmak üzere. diğeri 10 aylık, felaket bir cimcime oldu. Şu an üçüncü çocuk konusunu konuşmak bizim için doğru değil” açıklamasını yaptı.

 

Tolgahan Sayışman: Almeda’ya kendi şirketimde proje yapmam

Yorumlar kapalı.