Turgay Güler AHBAP’a yapılan yardımları hedef aldı: Haluk Levent’e 1 milyar lira teslim edemezsin, yönetemez

Hükümete yakınlığıyla bilinen Turgay Güler, depremzedeler için bağış kampanyası düzenleyen AHBAP Derneği Başkanı Haluk Levent’i hedef aldı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merkez üssü Kahramanmaraş olan 7.7 ve 7.6’lık depremler, Türkiye’yi derinden sarstı. Şu ana kadarki can kaybı sayısı, 17 Ağustos 1999 depreminde yaşamını yitiren yurttaşların sayısını bile geçti.

Bölgede OHAL ilan edilirken; arama kurtarma çalışmaları da devam ediyor.

Depremin ilk anlarından bu yana, sanatçı ve AHBAP Derneği kurucusu Haluk Levent de ekibiyle depremzedelerin yardımı için seferber oldu.

Yıkımın hafifletilmesi ve depremzedelere yardımın daha hızlı ulaştırılması için kampanya başlatan Levent, zaman zaman sosyal medyadan da deprem bölgesinden son durumu aktarıyor.

“HALUK LEVENT’E 1 MİLYAR LİRA  TESLİM EDEMEZSİN”

Son olarak, AKP iktidarına yakınlığıyla bilinen Turgay Güler,  depremzedelere yardım için kampanya başlatan AHBAP Derneği’ni ve  derneğin başkanı Levent’i hedef aldı.

Güler, Ülke TV’deki programda, para toplayarak depremzedelere yardım yapan Levent hakkında, “1 milyar lira teslim edemezsin, yönetemez” dedi.

Turgay Güler, Haluk Levent’in, bağışları AFAD ile koordineli yürütüyoruz sözlerine, “açık kapı bırakıyor” yorumunu yaptı.

Turgay Güler AHBAP’a yapılan yardımları hedef aldı: Haluk Levent’e 1 milyar lira teslim edemezsin, yönetemez

Yorumlar kapalı.