istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat

Uğruna ‘Mavişim’ şarkısını yazmıştı: İbrahim Tatlıses’ten eski eşi Ayşegül Yıldız’a ‘nankör kedi’ benzetmesi

Çocuk oyuncu Beren Gökyıldız’a ‘Kilo ver’ dediği için tepki çeken İbrahim Tatlıses, katıldığı bir canlı yayında eski eşi Ayşegül Yıldız’ı hedef aldı. Tatlıses, daha önce ‘Mavişim’ şarkısını yazdığı eski eşi Yıldız’a ‘nankör kedi’ benzetmesi yaptı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses yine çok konuşulacak açıklamaların altına imza attı. Eski eşleriyle yaşadığı sorunlarla sık sık gündeme gelen Tatlıses, şimdi de kızının annesi Ayşegül Yıldız’ı hedef aldı.

Uğruna 'Mavişim' şarkısını yazmıştı: İbrahim Tatlıses’ten eski eşi Ayşegül Yıldız’a ‘nankör kedi’ benzetmesi

OnurAkayMedya’dan Mustafa Barış Durak’ın haberine göre; ilk eşi Adalet Sara ile hakaret nedeniyle mahkemelik olan, Perihan Savaş’la da küslüğü devam eden Tatlıses, ‘Mavişim’ şarkısını yazdığı Ayşegül Yıldız’a nankör kedi benzetmesi yaptı. Ayşegül Yıldız’ın Tatlıses’e cevap verip vermeyeceği ise merak konusu oldu.

Uğruna 'Mavişim' şarkısını yazmıştı: İbrahim Tatlıses’ten eski eşi Ayşegül Yıldız’a ‘nankör kedi’ benzetmesi

TEKRAR EVLENMEK İSTİYORUM

Öte yandan Tatlıses, tekrardan evlenerek çocuk sahibi olmak istediğini söyledi. Sanatçının 7 çocuğu 9 torunu bulunuyor. Sanatçı ayrıca torununun 3 çocuğunu da görerek sanatçılar içinde İlk büyük dede unvanını almıştı.

 SÖZLERİ TEPKİ ÇEKMİŞTİ

İbrahim Tatlıses’in çocuk oyuncu olarak değişen ve son haliyle dikkat çeken Beren Gökyıldız’a ‘Kilo ver’ demesi tepki çekmişti. Tatlıses’e en sert tepkiyi sunucu Serap Paköz göstermişti. Paköz “Fiziki şiddet uygulayamayacak hale gelince psikolojik şiddete başvuruyor. Şiddete meyilli insanların eli dursa ağzı durmaz. İbrahim Tatlıses bu ülkede şiddetin ağababasıdır” diyerek sanatçıya olan tepkisini ağır bir şekilde dile getirmişti.

Uğruna ‘Mavişim’ şarkısını yazmıştı: İbrahim Tatlıses’ten eski eşi Ayşegül Yıldız’a ‘nankör kedi’ benzetmesi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!