Ünlü isimden grup seks itirafı: “Az kalsın ölüyordum”

İngiltere'de bir televizyon programı ile adını duyuran Steven Barrett'in grup seks itirafı gündem oldu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İngiltere’de Kanal 4’te 10 sezondur yayımlanan ve insanların çıplak bir şekilde flörtünü bulmaya çalıştığı Naked Attraction programının yıldızı Steven Barrett, yaptığı itirafla gündem oldu.

OnlyFans hesabı da bulunan Barrett, Covid-19 döneminde canı sıkıldı ve hesabı için yeni bir şeyler yapmaya karar verdi. Müstehcen videolar çeken Barrett, İngiliz basınına yaptığı açıklamada, bir dağın tepesinde grup seks yapmaya heveslendiğini anlattı.

İki arkadaşı ile birlikte Galler’deki Snowdon Dağı’na tırmanmaya karar verdiğini anlatan Barrett, “Biraz içerik çekmek için çılgın fikirler bulmaya çalışıyorduk, olağan şeylerden biraz sıkılmaya başlamıştık. Destansı bir şey yapmak istedik. Birisi Snowdon’a tırmanma fikrini buldu ve biz de 48 saat içerisinde yola çıktık” dedi.

Ancak Barrett ve arkadaşlarının başına gelenler asıl bundan sonra başlayacaktı…

İŞLER BİR ANDA TERS GİTMEYE BAŞLADI…

İngiliz basınına konuşan Barrett, dağa tırmanmak için tüm hazırlıkları tamamladıklarını belirtirken, işlerin bundan sonra ters gitmeye başladığını söyledi.

Barrett, “O sırada orada bulunmamız yasa dışıydı ve kurtarma ekibi yoktu. Snowboard malzemelerimiz ve kalın kıyafetlerimizle oradaydık. Tüm yollar karla kaplıydı ve önümüzü görmekte zorlanıyorduk. İlk gün başaramadık. Hava gerçekten çok kötüydü. Yukarı tırmanmaya çalışırken kaybolduk.” ifadeleriyle başına gelenleri anlattı.

Ünlü isimden grup seks itirafı: “Az kalsın ölüyordum”

‘AZ KALSIN KAYIP DÜŞÜYORDUM’

İngiltere’de oldukça popüler bir isim olan Barrett, tepeye çıkarken çok tehlikeli bir araziden geçtiklerini belirtirken, “Tepeye çıkan tehlikeli bir arazi vardı. ‘Kayarsak ölürüz’ diye düşündüm. Az kalsın kaymak üzereydim. Eğer son anda toparlamasaydım şu anda ölmüştüm” dedi.

Barrett, bunlara rağmen yaptıklarından pişman olmadığını da dile getirdi.

Ünlü isimden grup seks itirafı: “Az kalsın ölüyordum”

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!