Üvey ağabeyi ile evlenen 23 yaşındaki kadın ilk kez konuştu

23 yaşındaki bir kadın ile 27 yaşındaki üvey ağabeyinin evliliği uluslararası kamuoyunda gündem oldu. Genç kadın evliliği hakkında ilk kez konuştu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Finlandiya’da yaşayan 23 yaşındaki Matilda Eriksson, ile 27 yaşındaki Samuli Eriksson’un ilişkisi uluslararası kamuoyunda gündem oldu…

2019 yılında Matilda’nın babası ile Samuli’nin annesinin evlenmesiyle tanışan Matilda ve Samuli arasında yakınlaşma başladı. Toplumsal tabulardan dolayı çekinen ikili, ülke yasalarına göre buna karşı bir durum olmadığını öğrendi.

Çift, ailelerinin onayını aldıktan sonra sade bir törenle evlendi. Matilda, olayın uluslararası kamuoyunda gündem olmasının ardından Yahoo’ya konuştu.

“En büyük destek annemden geldi”

Üvey ağabeyi ile evlenen 23 yaşındaki kadın ilk kez konuştu

Ancak üç yıl sonra ve Matilda’nın annesinin 50. doğum günü partisine kadar kıvılcımlar uçuşmaya başladı.

Evliliğiyle ilgili videoları milyonlarca kez izlenen TikTok yıldızı Yahoo’ya verdiği demeçte, üvey kardeşine olan hisleri konusunda kafasının karıştığını ve diğer insanların ne düşüneceği konusunda endişelendiğini belirtirken, kendisine en büyük desteği annesinin verdiğini söyledi.

“Birçok kişi bizi vazgeçirmeye çalıştı”

Matilda, “Çevremdeki bazı insanlar durumdan şüpheliydi.” dedi. Annesinin kendisini çok desteklediğini söylerken, “İkimizin de uzun ilişkisi olmamıştı. O yüzden birlikte olmanın doğru olduğunu düşündük” yorumunu yaptı.
Matilda, birçok kişinin kendisini bu ilişkiden vazgeçirmeye çalıştığını söylerken, “Annem bana kalbimin sesini dinlememi söyledi.” dedi.

Üvey ağabeyi ile evlenen 23 yaşındaki kadın ilk kez konuştu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!