Yargı’dan kafa karıştıran fragman… Savcı Ilgaz ne yaptı?

Yargı, yayınlanan yeni bölüm fragmanı ile seyircilerde soru işareti bıraktı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kanal D’nin her pazar akşamı yeni bölümleri ile ekrana gelen Yargı, yayınlanan yeni bölüm fragmanı ile seyircilerde soru işareti bıraktı. Sevdikleri için her şeyi yapmaya razı olan Ilgaz ve katil Burak’ın konuşması bir yüzleşmeyi de beraberinde getiriyor.

Yargı’dan kafa karıştıran fragman… Savcı Ilgaz ne yaptı?

Yayınlanan son bölümün final sahnesiyle katilin kim olduğunu anlayan Ilgaz’ın ne yapacağı merak konusuyken, yayınlanan yeni bölüm tanıtımında Ilgaz, Burak’ın evine gidiyor.

İkili arasında gerçekleşen gergin konuşmanın sonu bilinmezken, Ilgaz’ın Ceylin’e “Yapmamam gereken bir şey yaptım.” demesi akıllarda soru işareti bırakıyor. Diğer taraftan savunmasızca ağlayan Pars ve vurulan Eren yeni bölüme dair heyecanı artırıyor.

Ali Bilgin rejisinin Sema Ergenekon kalemiyle buluştuğu dizinin başarılı kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Samet Kaan Kuyucu, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

Yargı’dan kafa karıştıran fragman… Savcı Ilgaz ne yaptı?

Yorumlar kapalı.