Yasak Elma’da Ben Bu Cihana Sığmazam göndermesi! Oktay Kaynarca’dan cevap gecikmedi

FOX TV’de yayınlanan Yasak Elma dizisinden, Oktay Kaynarca’nın rol aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Ben Bu Cihana Sığmazam dizilerine gönderme geldi. Usta oyuncu Oktay Kaynarca, söz konusu göndermeyle ilgili açıklama yaptı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başrollerini Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen‘in paylaştığı Yasak Elma dizisinde Oktay Kaynarca‘nın başrollerini oynadığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Ben Bu Cihana Sığmazam dizilerine gönderme yapıldı. Sosyal medyada gündem olan sahneye Oktay Kaynarca‘dan cevap gecikmedi.

“DÜNYAYA EŞKIYA OLARAK GELMİŞİM AMA BU YALIYA SIĞMAZAM”

Dizide Yıldız eski eşi Doğan’a “Düştüysek kalkmasını da biliriz evelAllah… Annemin izlediği dizilerden öğreniyorum bu replikleri…” diyor. Doğan da “Böyle diziler mi var?” diye sorunca Yıldız “Var tabii… Ben dünyaya eşkıya olmaya gelmişim ama bu yalıya sığmazam mesela… Dizilerin adı…” yanıtını veriyor.

Yasak Elma'da Ben Bu Cihana Sığmazam göndermesi! Oktay Kaynarca'dan cevap gecikmedi

OKTAY KAYNARCA’DAN CEVAP

Yasak Elma’daki göndermenin ardından Birsen Altuntaş’a konuşan Oktay Kaynarca, “Dizinin yapımcısı da, senaristi de arkadaşımız… Kendi aralarında eğlenmişler. Biz de onların kendi aralarında eğlenmelerine güldük. Ne güzel… Demek ki bizi seyrediyorlar” ifadelerini kullandı.

Yasak Elma'da Ben Bu Cihana Sığmazam göndermesi! Oktay Kaynarca'dan cevap gecikmedi

Yasak Elma’da Ben Bu Cihana Sığmazam göndermesi! Oktay Kaynarca’dan cevap gecikmedi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!