1. Haberler
  2. Haber
  3. Yıldız Tilbe’den tepki çeken paylaşım: “Saldırgan köpeklere bölge halkı zehirli et versin hepsi…”

Yıldız Tilbe’den tepki çeken paylaşım: “Saldırgan köpeklere bölge halkı zehirli et versin hepsi…”

Şarkıcı Yıldız Tilbe, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda sahipsiz saldırgan köpekler için "Bölge halkı zehirli et versin hepsi gebersin" dedi. Tilbe'nin kullandığı ifadelere ve nefret diline tepki yağdı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şarkıcı Yıldız Tilbe, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Tilbe, bu kez de sokakta yaşayan köpekleri hedef aldı.

Yıldız Tilbe'den tepki çeken paylaşım: "Saldırgan köpeklere bölge halkı zehirli et versin hepsi..."

“SALDIRGAN KÖPEKLERE ZEHİRLİ ET VERİN, GEBERSİNLER”

Twitter hesabından paylaşımlarda bulunan Yıldız Tilbe, “Sahipsiz köpekler hayvan barınaklarında toplanıp aklı başında, hayvansever görevliler tarafından bakılmalıdır. Saldıran köpek gruplarına bulundukları bölgenin halkı zehirli et versin hepsi gebersin, insan parçalamak nedir ya? Toplasınlar hayvan barınaklarına köpekleri, hayvanseverler görevlendirilsin, hayvan sevmeyen sırf görev diye bu işi yapan birileri olmasın barınaklardaki hayvanlar birbirini yiyor açlıktan Allah razı olmasın, hayvanseverler görevlendirilsin, kontrol edilsin hayvan da kurtulsun insan da” ifadelerini kullandı.

Yıldız Tilbe'den tepki çeken paylaşım: "Saldırgan köpeklere bölge halkı zehirli et versin hepsi..."

“İNSANLARI PARÇALAYAN KÖPEKLERDEN NEFRET EDİYORUM”

Açıklamalarıyla kısa sürede gündem olan Tilbe, paylaşımlarına şu şekilde devam etti:

“Bütün insanların ve hayvanların yaşama hakkı vardır, fakat saldırmaya öldürmeye hakkı yoktur, olmamalıdır. Yasalar insanın da hayvanın da birbirine zarar vermeden yaşamalarını kanunlaştırmalıdır. İnsanlara grup halinde saldıran parçalayan, öldüren köpeklerin insan öldüren bir insandan farkı yoktur, cezalandırılmalıdır. Başka insanlara saldırmak için özgür bırakılmamalıdır. Bende şu an çocukları kadınları insanları parçalayan köpeklerden nefret ediyorum. Sevmek için bir sebep göremiyorum”

Yıldız Tilbe’den tepki çeken paylaşım: “Saldırgan köpeklere bölge halkı zehirli et versin hepsi…”
Yorum Yap

Yorumlar kapalı.