Yonca Evcimik’ten yıllar sonra gelen itiraf! “Ahlaksız teklifler aldım” diyerek yaşadıklarını anlattı…

90’lı yılların unutulmaz şarkıcısı Yonca Evcimik, katıldığı bir YouTube programında, kariyeri boyunca ahlaksız teklifler aldığını ancak hiçbirini kabul etmediğini söyledi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk televizyon tarihinin en sevilen dizilerinden biri olan ‘Çılgın Bediş’ isimli diziyle şöhreti parlayan ve daha sonra çıkardığı şarkılarla adından söz ettiren Yonca Evcimik, şimdilerde daha çok sosyal medyadan paylaştığı gönderilerle takipçileriyle iletişim kuruyor.

Yonca Evcimik, son olarak bir YouTube programına konuk oldu.

Çocukluğunu sokaklarda erkeklerle oynayarak geçirdiğini ve yaramaz biri olduğunu söyleyen Evcimik, kariyerinde yaşadıklarından bahsetti.

Kariyeri boyunca kimsenin desteğiyle bir yerlere gelmediğini söyleyen Evcimik, “Bu noktalara gelmem kolay olmadı. Kimseye taviz vermedim. Kimse ‘şunda ben yardım ettim, destek oldum’ diyemez. İnsanların bana bu tür teklifleri de oldu ama ben kabul etmedim. Her şeyi kendim yapmak istedim. Ahlaksız teklifler aldım. Ben ailemden ve duruşumdan asla ödün vermedim, vermem de. O yüzden de bu kadar rahatım” dedi. Ünlü şarkıcı sözlerini şöyle sürdürdü;

“Teklifleri kabul etmediğim için engellenmeye çalıştım. Meyve veren ağaç taşlanır sonuçta. Bunlar dünyaya da oluyor, her sektörde var. Miden kaldırırsa kolay yoldan daha hızlı ilerlersin. Benim böyle bir düşüncem olmadı” dedi.”

Yonca Evcimik’ten yıllar sonra gelen itiraf! “Ahlaksız teklifler aldım” diyerek yaşadıklarını anlattı…

Yorumlar kapalı.