Zerrin Özer, Ümit Güner tarafından cinsel saldırıya maruz bırakıldığını açıkladı

Armağan Çağlayan'ın YouTube sayfasında yayınlanan 'Dur Bi Dinle' programının bu haftaki konuğu sanatçı Zerrin Özer, yıllar önce maruz bırakıldığı cinsel saldırıyı anlattı. Programda yıllar önce dönemin plakçısı Ümit Güner’in Zerrin Özer’i cinsel saldırıya maruz bıraktığı iddiası gündeme geldi. Özer, "Geberdi gitti geçenlerde. Gördüm, vefat etti. İlk defa yayımlanıyor ismi" dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Armağan Çağlayan’ın YouTube sayfasında yayınlanan ‘Dur Bi Dinle’ programının bu haftaki konuğu sanatçı Zerrin Özer oldu. Özer, programda “Ağabeyim dediğim insanın tecavüzüne uğradım” dedi.

Programda yıllar önce dönemin plakçısı Ümit Güner’in Zerrin Özer’i cinsel saldıraya maruz bıraktığı iddiası gündeme geldi. Özer, konuyla ilgili, “Gerberdi gitti geçenlerde. Gördüm, vefat etti. Tabii ki ölen insanın arkasından konuşulmaz. Hakkımı helal etmiyorum. Amerika’da şatolar aldı. Ama biz ne beş kuruş ne bir şey. En çok satan iki albüm yaptı, fareler geziniyordu ofisinde. İlk defa yayımlanıyor ismi” ifadelerini kullandı.

“Bir gün başıma bu olay gelmiş, dayak yiye yiye, yumruk yiye yiye. Üstümde 180 kilo bir adam. Bağırıyorum, ben onu hayatımda en yakın abim biliyorum. Ben o zaman başkasına aşığım ve bir tek ona anlatabiliyorum” diyen Özer, şunları söyledi:

“Annem Ankara’ya diğer ablamların yanına gitmişti. Tülay ablam burada, Sezen, Pakize abla ile çok yakın arkadaştı. Ben de evde tek kalıyorum, günlerce yorganı çekiyorum ağlıyorum. Diyorum ki, ‘Ben bunu Tülay ablama söylesem, Tülay ablam gider bu adamı vurur. Annem de bunu duyar kalp krizi geçirir. Ben aileyi bitirmiş olurum’ dedim. ‘Susmam lazım’ dedim. Neler yaşadım bir Allah bir ben biliyorum.”

“BU ADAMIN SURATINA BAKA BAKA ÇALIŞTIM”

Özer, açıklamasına şöyle devam etti: “Sonra ‘Anneciğim sana bir şey söylemek istiyorum’ dedim. ‘Ben şey abiden ayrılmak istiyorum firmadan.’ Hiç unutmuyorum, Cağaloğlu yokuşunda bir tokat attı. ‘Sen şaşırdın herhalde, başına bir iş gelmesini istiyorsun’ herhalde dedi. Ben nasıl anlatayım anneme? Diyor ki kızım ‘Bildiğimiz kişi, yabancı bir insan başına bir şey mi getirsin istiyorsun’ diyor.”

“Ben bu adamın suratına baka baka çalıştım” diyen Özer, “Sonra albüm yaptım, yine devam ettim. Zaman geçiyor, ‘Benim bir evlilik yapmam gerekiyor’ dedim. Ona da müsaade etmediler. Yıllarca ben bunu psikiyatristimle konuştum. ‘Bunu içinden atman gerekiyor’ dedi. Diyorlardı ya ‘Zerrin hep ağlıyor, hep siyah gözlük takıyor’ Kimseye bakamıyor ki Zerrin” ifadelerini kullandı.

Zerrin Özer, Ümit Güner tarafından cinsel saldırıya maruz bırakıldığını açıkladı

Yorumlar kapalı.