istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat

‘Zeytin Ağacı’ndan büyük başarı: Yaklaşık 50 milyon saat izlendi

"Zeytin Ağacı"nın Netflix'teki toplam izlenmesi 49 milyon 300 bin saate ulaştı. Dizi, Netflix'in Dili İngilizce Olmayan Diziler listesinde 2. sırada yer alıyor.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tuba Büyüküstün ve Murat Boz’un başrollerinde yer aldığı Netflix dizisi “Zeytin Ağacı”, izleyicilerle buluştuğu 2. haftasında Netflix’in en çok izlenen diziler listesinde yer aldı.

Her hafta, haftalık izlenme oranlarını paylaşan Netflix, 1-7 Ağustos verilerini de yayınladı. İlk 4 gününde elde ettiği 18 milyon 100 bin saat izlenmeyle Netflix’in Dili İngilizce Olmayan Diziler listesine 5. sıradan giriş yapan “Zeytin Ağacı”, ikinci haftasında ise 31 milyon 200 bin saat izlenmeyle listede 2. sırada yer aldı.

“Zeytin Ağacı”nın Netflix’teki 11 günlük toplam izlenmesi 49 milyon 300 bin saate ulaştı. 45 ülkede Top 10’de yer alan dizi, Türkiye, Fas ve Suudi Arabistan’da 1. sırada yer alıyor.

'Zeytin Ağacı'ndan büyük başarı: Yaklaşık 50 milyon saat izlendi

ZEYTİN AĞACI DİZİNİN KONUSU

Ada, Sevgi ve Leyla’nın üniversitede başlayan arkadaşlıkları yıllar içinde en zor zamanlarında bile onlara güç veren bir dostluğa dönüşmüştür. Ada, başarılı bir genel cerrah, Sevgi de hırslı bir avukattır. Leyla ise ikisinin aksine çalışıp kariyer yapmamıştır. Eşi ve oğlu ile rahat bir yaşam sürmektedir. Ancak bu üç kadının aralarındaki güçlü bağ Sevgi’ye kanser teşhisi konduktan sonra en büyük sınavını verir. Sevgi, Ada’nın istediği gibi hastaneye yatmak yerine bambaşka bir umudun peşinden gider. Leyla’dan kendisini Zaman isimli gizemli bir adamı bulmak için Ayvalık’a götürmesini ister. Sevgi’yi bu kararından döndüremeyeceklerini anlayınca da çaresizce hep birlikte yola koyulurlar. Henüz bilmedikleri şey, bu yolculuğun hayatlarını tamamen değiştireceğidir. Sevgi’nin başlattığı bu arayış, sadece onun değil Ada ve Leyla’nın da yaşamında beklenmedik olaylara neden olacaktır.

'Zeytin Ağacı'ndan büyük başarı: Yaklaşık 50 milyon saat izlendi

ZEYTİN AĞACI DİZİNİN OYUNCULARI

  • Tuba Büyüküstün
  • Seda Bakan
  • Boncuk Yılmaz
  • Murat Boz
  • Füsun Demirel
  • Fırat Tanış
  • Rıza Kocaoğlu
  • Serkan Altunorak

ZEYTİN AĞACI NEREDE ÇEKİLDİ?

Zeytin Ağacı fragmandan görüldüğü kadarıyla Çanakkale’nin Behremköy mahallesinde çekiliyor. Fragmanda Assos Athena Tapınağı’ndan sahneler yer alıyor.

‘Zeytin Ağacı’ndan büyük başarı: Yaklaşık 50 milyon saat izlendi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!