Acun Ilıcalı’yla tartışan Nagihan Karadere’den U dönüşü: “Burada bulunuyorsam Acun Bey sayesindedir”

Eski milli atlet Nagihan Karadere, Acun Ilıcalı ile aralarında yaşanan tartışma sonrasında Ilıcalı'dan özür diledi. Karadere, "Burada bulunuyorsam Acun Bey sayesindedir" dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

‘Survivor All Star 2022’de altıncı olan eski milli atlet Nagihan Karadere, Acun Ilıcalı ile aralarında yaşanan tartışma sonrasında açıklama yaptı. Şafak Sezer’in senaryosunu yazdığı ve başrolünde yer aldığı ‘Kutsal Damacana 4’ filminin galasına katılan Karadere, yaşananlardan dolayı Acun Ilıcalı’dan özür diledi.

Yanlış anlaşıldıklarını ve olayın farklı noktalara geldiğini söyleyen Karadere, “Biz bir aileyiz. Kimse kimsenin kalbini kırmaz, araya hiç kimse giremez. Ahde vefa diye bir durum vardır. Bugün buradaysam Acun Bey sayesinde. O yüzden yaşanan her şeyden, başta Acun Bey ve Acun Medya ailesinden özür diliyorum. Yanlış olan hiçbir şey yok. Telefonda konuşuyoruz, gülüyoruz, eğleniyoruz, birbirimizle çok iyi anlaşıyoruz. Aramızdaki buzlar tamamen erimiştir” ifadelerini kullandı.

Nisa Bölükbaşı’nın ‘All Star’ şampiyonluğuna tepki gösteren Nagihan Karadere şöyle konuşmuştu:

“Üçüncü kez boşa kürek çekmenin büyük üzüntüsünü yaşıyorum. Artık parkur koyulmasın ki kimse kolunu, bacağını, aşil tendonunu bir sayı alma uğruna parkurda bırakmasın. Ne de olsa iş sadece SMS ile yürüyor. Tüm zorlukları ve parkuru aştık ama SMS’te çakıldık! Yani kısacası dostlarım; sahada kazandığımızı masada kaybettik. Sizler gibi ben de şoklar içerisindeyim. Beklemediğimiz bir son oldu! Kırgın mıyım, çok. 38 yaşında bir kadınım, canımı dişime taktım. Tahmin edemeyeceğiniz zorlukta bir serüveni geride bıraktım. Allah bir daha düşürmesin. Boyumuzun ölçüsünü aldık, böyle bir sonu biz de beklemiyorduk.”

“NAGİHAN’A ŞAMPİYON OLACAKSIN DEMEDİK”

Acun Ilıcalı da, yeni sezon öncesi TV8’de ekranlara gelen ‘Survivor Panorama’ programında, Karadere’nin eleştirilerine yanıt vermişti. Ilıcalı, “Nagihan Hanım sağ olsun çok bozuldu Survivor’da birinci olamadı diye. Mesela Nagihan hangi özelliğiyle birinci olacaktı, ben onu çözemedim. Gerçekten öyle. Nagihan’ın şampiyon olacak hangi özelliği vardı mesela? Çok iyi koşuyor, ne güzel ya. Öyle bir yarışma değil ki. Yarışma koşu üzerine değil. Nagihan’a ‘400 metre koşacaksan, şampiyon olacaksın’ demedik” ifadelerini kullanmıştı.

Acun Ilıcalı’yla tartışan Nagihan Karadere’den U dönüşü: “Burada bulunuyorsam Acun Bey sayesindedir”

Yorumlar kapalı.