Ali Taran’dan ‘Yetenek Sizsiniz’ itirafı: “Acun Ilıcalı’nın teklifini şaka sandım…”

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de beş sezon jürilik yapan Ali Taran, “O Ses, Yetenek Sizsiniz, Yok Böyle Dans’ın isimlerini ben buldum ve logolarını ben yaptım" dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Toplam sekiz sezon yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye’de beş sezon (2009-2011, 2015-2018) jüri koltuğunda oturan Ali Taran, Roksan Kunter’in YouTube programına konuk oldu.

‘ACUN ILICALI’NIN TEKLİFİNİ ŞAKA SANDIM’

Taran, Yetenek Sizsiniz Türkiye için Acun Ilıcalı’dan aldığı teklifi başta şaka sandığını söyledi.

Taran, “Bodrum’da gazeteci kılığına girip Fatih Terim’e bir şaka yaptım. İskeledeyken Acun Ilıcalı da geldi, ilk o zaman tanıştık. Birkaç gün sonra telefonum çaldı. Aslında tanımadığım numaraları açmam ama bunu açtım. Arayan Acun Ilıcalı’ydı. Bir program düşündüklerini, buna sıcak bakıp bakmayacağımı sordu. Ben bana şaka yapıldığını zannederek ‘Sıcak bakarım’ dedim” ifadelerini kullandı.

Ali Taran'dan 'Yetenek Sizsiniz' itirafı: "Acun Ilıcalı'nın teklifini şaka sandım..."

‘PROGRAMIN İSMİNİ BEN KOYDUM’

Taran, “Telefon konuşması bittikten sonra uzun bir süre haber almadım. Daha sonra kendisiyle konuşunca aslında şaka olmadığını ve Yetenek Sizsiniz’e jüri üyesi olmaya davet edildiğimi anladım. Hatta programın ismini ben koydum ve logosunu yaptım” dedi.

‘EXXEN’İN İSİM BABASI BENİM’

Acun Ilıcalı isterse yeni bir TV projesi yapabileceğini belirten Ali Taran, “O Ses, Yetenek Sizsiniz, Yok Böyle Dans’ın isimlerini ben buldum ve logolarını ben yaptım. Exxen’in de reklam ajansıyım. İsim babası da benim, logosunu da ben yaptım” diye konuştu.

Ali Taran’dan ‘Yetenek Sizsiniz’ itirafı: “Acun Ilıcalı’nın teklifini şaka sandım…”

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!