Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden Selda Bağcan ve Ankaralı Yasin konseri

Ankara Büyükşehir Belediyesi, ‘Ankara Yaz Şenlikleri ve Konserleri’ ile Başkent’in dört bir yanında ünlü sanatçı ve müzik gruplarını Ankaralılar ile buluşturuyor. Konserler kapsamında bu hafta Mamak’ta Selda Bağcan, Çamlıdere’de ise Ankaralı Yasin sevenleriyle bir araya geldi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB), yaz şenlikleri ve konserlerine aralıksız devam ediyor. ‘Ankara Yaz Şenlikleri ve Konserleri’ kapsamında bu hafta Mamak’ta ünlü sanatçı Selda Bağcan, Çamlıdere’de ise Ankaralı Yasin sahne aldı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde Mamak NATO Yolu Caddesi’nde Selda Bağcan konseri düzenlendi. Her yaştan Başkentlinin yoğun ilgi gösterdiği konserde, sanat hayatında 50. yılını doldurduğunu belirten Selda Bağcan, “Güzel ve coşkulu bir konserdi. Ankara’da çok konser olur, bu kadar coşku beklemezsin, doymuş oluyorlar konserlere ama konserimiz çok coşkuluydu” dedi.

Çamlıdere’de konser veren Ankaralı Yasin de duygularını, “Ankara Büyükşehir Belediyemizin düzenlemiş olduğu ‘Yaz Şenlikleri ve Konserleri’ etkinleri kapsamında Çamlıdere’deyiz. Başkan’ımız Mansur Yavaş’a teşekkürlerimi sunuyorum. Tüm Çamlıderelilere iyi eğlenceler diliyorum” sözleriyle dile getirdi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden Selda Bağcan ve Ankaralı Yasin konseri

Yorumlar kapalı.