Bahçelerinde servet bulan çiftin mutluluğu kısa sürdü… Bakın gerçek ne çıktı!

ABD'de yaşayan bir çift, bahçelerinde gömülü bir kasa buldu. Kasanın içinden nakit para ve mücevher çıkarken çiftin mutluluğu kısa sürdü.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABD’nin New York eyaletinde bulunan Staten Island’da yaşayan çift, bahçelerinde gömülü gizemli bir kasa buldu. Kasanın içinden adeta ufak bir servet çıktı. Kutunun içinden 52 bin dolar nakit para ve pek çok mücevher çıkması üzerine Maria Colonna-Emanuel ve kocası Matthew, kasada saklı gömülü bir hazine bulmanın çocukluk hayali olduğunu söyledi.

2011 yılında çalınmış

Elmaslar, yakutlar, düzinelerce yüzük ve para ile dolu kasanın içinde bir de üzerinde adres yazan bir kağıt parçası vardı. Adresin yakınlarındaki bir evi işaret etmesi üzerine çift komşularının kapısını çalarak durumu açıkladı.

Komşuları yıllar önce soyulduklarını söyleyince çift olayı doğrulatmak için polise gitti ve gerçekten de içinde 52 bin dolar ve mücevherler olan kasalarının 2011 yılında çalındığını öğrendi.

Bunun üzerine kasayı sahiplerine teslim eden karı-koca bunun karşılığında bir ödül almayı da kabul etmedi ve gerçek ödülün kader olduğunu söyledi. Komşuları ise çifte müteşekkir olduklarını belirtti.

Bahçelerinde servet bulan çiftin mutluluğu kısa sürdü… Bakın gerçek ne çıktı!

Yorumlar kapalı.