‘Bodrum Edebiyat Atölyesi Günleri’ başlıyor

Bodrum Belediyesi ile Edebiyat Atölyesi Dergisi iş birliğinde 13 Eylül-2 Ekim tarihinde gerçekleştirilecek olan ‘Bodrum Edebiyat Atölyesi Günleri’ kentte kültür ve sanat şöleni yaşatacak. Birbirinden değerli yazar, sinema emekçisi ve edebiyatçı, düzenlenecek atölye ve söyleşilerde sanatseverlerle buluşacak.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bodrum Belediyesi ile Edebiyat Atölyesi Dergisi iş birliğinde düzenlenecek olan ‘Bodrum Edebiyat Atölyesi Günleri’ 13 Eylül- 2 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Birbirinden değerli yazar, sinema emekçisi ve edebiyatçı, Turgutreis ve Umurça Parkı’nda gerçekleştirilecek olan atölye ve söyleşilerde Bodrumlu sanatseverlere unutulmaz anlar yaşatacak.

BODRUM EDEBİYAT VE SİNEMANIN USTALARINI AĞIRLAYACAK

13 Eylül’de Şevket Sabancı Kültür ve Sanat Merkezi’nde Latife Tekin’in ‘Edebiyat Üzerine söyleşisi ile başlayacak olan etkinlikler, iki hafta boyunca Umurça Park’ta düzenlenecek atölye ve söyleşilerle devam edecek. Haydar Ergülen ve Altay Öktem ‘Şiir Atölyesi’, Barış İnce ‘Yazı Atölyesi’, Doğa Kılcıoğlu ise ‘Sinema Atölyesi’nde sanatseverlerle buluşacak.

Atölyeler 20 kişilik kontenjanla sınırlı tutulurken, halka açık söyleşilerde ise Latife Tekin dışında Ercan Kesal, Barış İnce, Şükrü Erbaş ve Zülfü Livaneli gibi usta isimler edebiyat ve sinema üzerine söyleşiler gerçekleştirecek.

TÜM KATILIMCILARA ‘EDEBİYAT ATÖLYESİ DERGİSİ’

Atölyeler, Bodrum Belediyesi ve Edebiyat Atölyesi Dergisi’nin sosyal medya hesaplarından duyurulacak iletişim hattı üzerinden yapılacak başvurulardan ilk 20 katılımcı ile yapılacak. Söyleşi ve atölyelere katılan tüm vatandaşlara ‘Edebiyat Atölyesi Dergisi’ hediye edilecek.

'Bodrum Edebiyat Atölyesi Günleri' başlıyor

‘Bodrum Edebiyat Atölyesi Günleri’ başlıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!