Eray mı, Batuhan mı? MasterChef All Star’da 100 bin TL’lik ödülün sahibi kim oldu?

Tv 8’in sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye All Star’ın 14 Temmuz Cuma akşamı yayınlanan bölümünde ödül oyunu oynandı. 100 bin TL'lik ödül oyununu kazanan isim kırmızı takım kaptanı Eray Aksungur oldu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Siviroğlu’nun jüri üyeliğini yaptığı MasterChef Türkiye’nin dün akşam yayınlanan bölümünde ödül oyunu heyecanı yaşandı. 100 bin TL’lik ödül için mücadele eden yarışmacılardan kazanan isim Eray oldu.

SOYA FİLİZİ VE LEVREKLE YEMEK YAPTILAR

İki etaptan oluşan yarışmada ilk etapta, yarışmacılara eski sezonlardan video görüntülerle sorular soruldu. En çok doğru cevabı veren kırmızı takım ilk etabı geçerek yaratıcılık oyununa kaldı. İkinci etapta yarışmacılar soya filizi ile levrek kullanarak en yaratıcı ve lezzetli yemeği yapmak için yarıştı. Gecenin sonunda kırmızı takımda yarışan Eda, Dilara, Tolga, Büşra, Batuhan, Eray ve Rıfat’tan en güzel tabağı yapan Eray, 100 bin TL büyük para ödülünün sahibi oldu.

Eray mı, Batuhan mı? MasterChef All Star’da 100 bin TL’lik ödülün sahibi kim oldu?

MEHMET YALÇINKAYA’DAN EDA’YA TEPKİ

Kırmızı takım yarışmacılarından Eda ise gecenin en kötü tabağını çıkardır. Yemeğinden dolayı Eda’ya sinirlenen Mehmet Şef, “MasterChef All Star’dasın ve ilk haftadan bu tabağı çıkarıyorsun. Bilemedim” dedi.

Öte yandan Tahsin ve Burcu’nun yarışmada olmaması dikkatlerden kaçmadı. İki iddialı yarışmacının rahatsızlıklarından dolayı çekimlere katılamadığı öğrenildi.

Eray mı, Batuhan mı? MasterChef All Star’da 100 bin TL’lik ödülün sahibi kim oldu?

Yorumlar kapalı.