istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat

Fatih Altaylı’dan dikkat çeken değerlendirme: Ülkede yaşayanların önemli bir bölümü kendilerinin ve ülkenin geleceğini bir adama bağlı görüyor

Gazeteci Fatih Altaylı, kendi web sitesinde yayınlandığı “Öğrenilmiş çaresizlikler ülkesi” başlıklı yazısında “Ülkede yaşayanların önemli bir bölümü kendilerinin ve ülkenin geleceğini bir adama bağlı görüyor” ifadelerine yer verdi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gazeteci Fatih Altaylı, ülkede yaşayanların önemli bir bölümünün kendilerinin ve ülkenin geleceğini Tayyip Erdoğan’a bağlı gördüklerini belirterek, “Onlara göre Erdoğan’ın yönetmediği bir Türkiye’nin ayakta kalma, ileri gitme, atılım yapma, Dünya’da saygın olma şansı olmayacağına inanıyorlar. Bu durumu eleştirme amacıyla yazmıyorum bunları. Bu kişiler böyle inanıyor, böyle zannediyor” diye yazdı.

Muhaliflerin de benzer görüntüde olduğunu savunan Altaylı, “Çünkü öğretilmiş veya öğrenilmiş çaresizlik burada da var. “Kimi bulacağız şimdi.” Bulursun kardeşim, çıkar. İlk denemede çıkmaz ise ikinci denemede çıkar” ifadelerini kullandı.

Yazının tamamı için tıklayın…

Fatih Altaylı’dan dikkat çeken değerlendirme: Ülkede yaşayanların önemli bir bölümü kendilerinin ve ülkenin geleceğini bir adama bağlı görüyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!