istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat

Geçim sıkıntısı çektiği için OnlyFans açan yardımcı öğretmen okuldan kovuldu

Ekonomik koşullar nedeniyle müstehcen içeriklerin paylaşıldığı OnlyFans platformuna kayıt olan yardımcı öğretmen, okuldan kovuldu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kanada’da geçim sıkıntısı çeken yardımcı öğretmen, OnlyFans’te içerik üretmeye başladıktan sonra okulundan kovuldu. Kristin MacDonald şimdiyse işine dönmek için mücadele ediyor.

MacDonald, üç gün önce Kanada’nın devlet kanalı CBC’de yayımlanan röportajında aylık maaşının 2 bin Kanada doları (yaklaşık 40 bin TL) olduğunu söyledi.

Britanya Kolumbiyası eyaletine bağlı Maple Ridge’deki 43. Okul Bölgesi, ailesi ve kızına bakmak için geçen sene OnlyFans’te paylaşım yapmaya başlayan MacDonald’ı nisanda uyararak hesabını kapatmasını istedi. 35 yaşındaki kadın, aksi halde kovulacağı söylenerek uyarıldı.

Geçim sıkıntısı çektiği için OnlyFans açan yardımcı öğretmen okuldan kovuldu

Ancak MacDonald, platformda içerik paylaşmaya devam etti.

Yetkililer, 16 Haziran’da MacDonald’ın öğretmen yardımcılığından atıldığını bildirdi. Kararın arkasında MacDonald’ın “okulu cinselleştirmesi, okul ve OnlyFans arasında bir ilişki kurması ve okul bölgesini eleştirmesi” gibi nedenler gösterildi.

“BENCE BU ÇOK ÖNEMSİZ”

MacDonald, öğrenci kıyafeti giydiği paylaşımlarının okul bölgesini özellikle rahatsız ettiğini düşündüğünü belirtti:

“Bu kıyafeti giyerek eğitim sistemini kötü gösterdiğimi düşündüklerini sanıyorum. Bu bana çok zorlamaymış gibi geliyor. Bence bu çok önemsiz.”

Macdonald, bağlı olduğu Kanada Kamu Personeli Sendikası’yla (Canadian Union of Public Employees) temasa geçtiğini ve okul bölgesinden şikayetçi olduğunu bildirdi.

Geçim sıkıntısı çektiği için OnlyFans açan yardımcı öğretmen okuldan kovuldu

Sendika temsilcisi Randy Kootte, Birleşik Krallık’ın en bilinen tabloid gazetelerinden Sun’a şu açıklamayı yaptı:

“Sendika, Kristin’in iş dışındaki davranışlarının herhangi bir şirket politikasını ya da toplu sözleşme hükmünü ihlal ettiğine inanmıyor.”

“SEKS İŞÇİLİĞİ İŞTİR”

MacDonald, alacağı sonucun “seks işçiliği yüzünden ayrımcılığa uğrayan diğer kişiler için emsal teşkil etmesini” umduğunu vurguladı:

“Politikaların ve işverenlerin seks işçiliğine ilişkin görüş ve bakış açılarında daha kabul edici ve ilerici olduklarını görmek istiyorum. Çünkü seks işçiliği iştir. Bu çağda yasadışı olmadığı sürece istediğimizi yapabilmemiz gerektiğine inanıyorum. Kimseyi incitmiyorum.”

Sun’ın ulaştığı 43. Okul Bölgesi ise kişisel meselelere dair yorum yapmadıklarını bildirdi. Yetkililer, öğrenciler için en uygun ortamı sağlamaya çalıştıklarını savundu.

Geçim sıkıntısı çektiği için OnlyFans açan yardımcı öğretmen okuldan kovuldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!