1. Haberler
  2. Yaşam
  3. Habertürk canlı yayınında ilginç anlar: Spiker ve muhabir birbirine iltifat yağdırdı

Habertürk canlı yayınında ilginç anlar: Spiker ve muhabir birbirine iltifat yağdırdı

Hüseyin-Öztel

İstanbul'daki kar yağışından son gelişmelerin aktarıldığı Habertürk canlı yayınında ilginç anlar yaşandı. Sunucu Hülya Hökenek ve yayına bağlanan Meteoroloji Mühendisi Hüseyin Öztel arasındaki karşılıklı iltifatlar sosyal medyada gündem oldu.

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Habertürk ekranlarında kar haberi yapan Hülya Hökenek ile Hüseyin Öztel arasında yaşanan diyalog gündem oldu. O anlarda, Hüseyin Öztel, ‘Çok da güzel yağıyor’ derken Hülya Hökenek, ‘Sen de çok güzel görünüyorsun’ dedi. O sözlere Hüseyin Öztel’in cevabı ise, ‘Sen daha güzel görünüyorsun, beyaz beyaz kar gibi’ oldu.

SEN DAHA GÜZEL GÖRÜNÜYORSUN”

Meteoroloji Mühendisi Hüseyin Öztel, “Kar çok güzel yağıyor şu an.” dedi. Bunun üzerine araya giren Hülya Hökenek, “Sen de çok güzel görünüyorsun” şeklinde yanıt verdi. Daha sonra Öztel’in “Sen daha güzel görünüyorsun, beyaz beyaz kar gibi” diyerek karşılık vermesi gündem oldu.

Sosyal medyaya damga vuran bu diyaloğun ardından Hülya Hökenek’in evli olup olmadığı gündeme geldi. 34 yaşındaki sunucunun Kamer İncedursun ile evli olduğu ortaya çıktı. Ünlü sunucu ekranda eşinin soyadı olan ‘İncedursun’u kullanmıyor.

Habertürk canlı yayınında ilginç anlar: Spiker ve muhabir birbirine iltifat yağdırdı
Yorum Yap

Yorumlar kapalı.