İYİ Parti’ye yapılan silahlı saldırı sonrası Kılıçdaroğlu: Meral Hanım güçlü bir liderdir, Asena’dır, böyle korkutamazsınız

Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İyi Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın kurşunlanmasına ilişkin olarak, "Meral Hanım güçlü bir liderdir, Asena’dır, böyle korkutamazsınız" paylaşımını yaptı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İyi Parti İstanbul İl Başkanlığı henüz kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişiler tarafından kurşunlandı. İstanbul Valiliği, konuyla ilgili tahkikat başlatıldığını duyurdu. İl binası önüne gelen İyi Parti lideri Meral Akşener, binanın hem birinci hem üçüncü kattan kurşunlandığını belirtti. Akşener, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisine yönelik “Beni kendinle uğraştırma” ifadesini hatırlatan Akşener, “Meral Akşener’i korkutacak adam anasından doğmadı, korkmuyorum Recep Bey!” diye konuştu. Akşener’e İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile CHP Sözcüsü Faik Öztrak da eşlik etti.

Kılıçdaroğlu da Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Az önce Sayın Meral Akşener ile görüştüm. Meral Hanım güçlü bir liderdir, Asena’dır, böyle korkutamazsınız. Faillerin derhal yakalanmasını ve yargı önüne çıkarılmasını bekliyorum” ifadesini kullandı.

İYİ Parti’ye yapılan silahlı saldırı sonrası Kılıçdaroğlu: Meral Hanım güçlü bir liderdir, Asena’dır, böyle korkutamazsınız

Yorumlar kapalı.