Kenan Doğulu’dan eşi Beren Saat’e aşk dolu paylaşım

Kenan Doğulu, Beren Saat ile evlilik yıl dönümünü sosyal medya paylaşımıyla kutladı. Duygusal bir yazı kaleme alan ünlü şarkıcı, eşine aşkını "Adım adının sonuna sarılsın... Düştüğümde uzanan ilk el senin olsun... Düştüğünde ellerin ilk beni bulsun..." sözleriyle dile getirdi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
“ADIM ADININ SONUNA SARILSIN”

Doğulu, eşiyle çekilen fotoğraflarını Instagram üzerinden takipçileriyle paylaştı.

Duygusal bir yazı kaleme alan ünlü şarkıcı, gönderisinde “Evimin içinde ayağının sesi… Kulağımın dibinde nefesin… Avucumun içinde elinin teri… Yanaklarımda mutluluk gözyaşın olsun… Yarınımda adın yoldaşım… Adım adının sonuna sarılsın… Düştüğümde kalk diyen ilkim sen… Düştüğümde uzanan ilk el senin olsun… Düştüğünde ellerin ilk beni bulsun… Düş düğününde kalbinin yanında benimki olsun…” ifadelerine yer verdi.

Paylaşımlarıyla kısa sürede hayranlarından yoğun ilgi gören Kenan Doğulu ve Beren Saat’in fotoğraflarına; Can Bonomo, Deniz Seki, Nilgün Belgün, Uraz Kaygılaroğlu, Beyza Şekerci, Esra Dermancıoğlu ve Asuman Dabak gibi birçok ünlü isim yorum yaptı.

“BECEREMEDİĞİMİZ EVLİLİK OLSUN” DEMİŞTİ

Öte yandan 2014 yılında nikah masasına oturan çift, geçtiğimiz sene evliliklerinde kriz yaşamıştı.

Eşinin doğum gününde paylaştığı mesajda, “Beceremediğimiz evlilik olsun” diyerek kafaları karıştıran Beren Saat, şunları söylemişti:

Aşk, evlilikten her zaman daha önemli bence. Bizim ayrılık haberimiz yüz bin kere falan yapılmıştır. Çünkü biz ayrılmıyorken de ayrılık haberi vardı, birtakım problemler yaşadığımız dönem de vardı.

Aslında ayrı bir süreç geçirdikten sonra pandemi sürecini beraber geçirdik. Beraber müzik yapmaya başladık. İlişkimiz daha başka türlü bir yere geldi. Birbirimizi başka türlü beslediğimiz, başka bir seviyesindeyiz ilişkinin ve aşkın her neyse…

“O DÖNEMİ BERABER YAŞADIK”

‘Her şey bitti’ derken, beni şaşırtacak bir yere geldi. Bir müzisyen olarak Kenan’ı tanımaya başladım. Bütün dünyanın, hiçbir kimsenin evinden başka güvende hissetmediği bir dönemi beraber yaşadık. O enteresandı.

Evde olmak, ikimiz olmak, güvende hissetmek onlarla beraber galiba biraz daha yoğunlaşıp, o hale geldi. Biz arkadaşlığı başardık, beraber üretmeyi başardık, aile olmayı, aile gibi hissetmeyi başardık ama dışardan insanlar baktığı zaman ‘Ayrıldılar’, ‘Şöyle oldu’, ‘Böyle oldu’ dedi.

“BEKLENEN AİLE FOTOĞRAFINI VEREMEDİK”

O çekirdek aile fotoğrafını bir türlü veremedik. ‘Çocuk yaptılar’ falan o beklenen aile fotoğrafını veremedik ama onun çok üstünde ya da çok derininde başka paylaşımları başka türlü daha derin bir dostluğu, insani bağı kurduk. O yüzden beceremediğimiz evlilik olsun yani… Öyle bir şeydi yazdığım.

Kenan Doğulu’dan eşi Beren Saat’e aşk dolu paylaşım

Yorumlar kapalı.