Merve Şarapçıoğlu sevgilisini överken eski eşi Berk Oktay’a ‘adamlık’ göndermesi

Merve Şarapçıoğlu eski eşi Berk Oktay'ın evlendiği günden sonra "Evliyken Berk, şimdiki eşi ile birlikteydi" diyerek ihanet iddiasında bulunmuş ve sert sözler söylemişti. Yeni aşka yelken açan isim yeni sevgilisini överken eski kocasına gönderme yapmayı da ihmal etmedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Berk Oktay’ın eski eşi Merve Şarapçıoğlu geçtiğimiz haftalarda “Evliyken Berk, şimdiki eşi ile birlikteydi. Ben bu olayı fark edince boşanmak istedim” yönünde açıklamada bulunmuştu. 2020’de olaylı bir şekilde boşanan avukat Merve Şarapçıoğlu kalbini iş insanı Mehmet Yahya’ya kaptırdı.

Merve Şarapçıoğlu sevgilisini överken eski eşi Berk Oktay'a 'adamlık' göndermesi

Sevgilisini överken eski eşine gönderme yapan ünlü avukat “Kabus gibi bir dönemimde girdi hayatıma. Enerjisini eksik etmeden, duruşunu hiç bozmadan tüm kalbiyle yanımda duran ‘adam’… Hayatıma insan alırken adamlığın gerçek anlamını bilmiyormuşum meğer. Kalpten değer görüp sevilmeyi Memo ile öğrendim” dedi.

Merve Şarapçıoğlu sevgilisini överken eski eşi Berk Oktay'a 'adamlık' göndermesi

Merve Şarapçıoğlu konuşmasının devamında ise “Duygusal anlamda yerlerde sürünürken, yargılama aşamasında yapmadığım şeylerle herkes tarafından yaftalarınken, hıçkıra hıçkıra gece gündüz durmadan ağlarken, bedeli ne olursa olsun bir saniye yalnız bırakmadı beni. Bana inanmaktan hiç vazgeçmedi. Her damla gözyaşımı kendi derdini yok sayıp sildi şefkatle” dedi.

 

Merve Şarapçıoğlu sevgilisini överken eski eşi Berk Oktay’a ‘adamlık’ göndermesi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!