Nihat Doğan’dan eşi Şafak Mahmutyazıcoğlu’nu kaybeden Ece Erken’e şok sözler

Nihat Doğan, silahlı saldırı sonucu öldürülen Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eşi Ece Erken’i hedef aldı. Doğan, "Ece soru işaretleri oluşturup net açıklama yapmıyor. Sevgili Ece bırak top çevirmeyi açık açık söyle" dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beşiktaş’ın eski yöneticisi avukat Şafak Mahmutyazıcoğlu, geçtiğimiz günlerde Yeşilköy’deki balıkçıda silahlı saldırıya uğramış ve kan kaybı nedeniyle yaşamını yitirmişti. Mahmutyazıcıoğlu’nun katil zanlısı olduğu belirtilen şahıslar kısa sürede yankılanırken, olayın nedeni hakkında tartışmalar ise devam ediyor.

Flash TV’deki Al Sana Haber canlı yayınında isyan eden Nihat Doğan, Ece Erken’in Fatih Sipahi’yi hedefine almasına sinirlendi. 65 bin lira tartışmalarına ilişkin konuşan Ece Erken, “İnanmıyorum. 65 bin lirayı Şafak cebinden verirdi. Öyle olmazdı” demişti.

“BU KİRLİ İLİŞKİ AĞINI AÇIK AÇIK ANLAT”

Ece Erken’in açıklamalarına tepki gösteren Nihat Doğan şunları söyledi:

“Ece soru işaretleri oluşturup net açıklama yapmıyor. Sevgili Ece bırak top çevirmeyi açık açık söyle. Kim bu işin içinde. Kocam bu yüzden öldürüldü de… Kaç para için kocan öldürüldü Ece? Acını paylaşıyorum sana sabır diliyorum ama bu kirli ilişki ağını açık açık anlat. Belki Benan hanım da bilmek istiyordur. Bunlar bu işi hallettiler ganimeti paylaşamadılar mesele bu.”

Nihat Doğan bu sefer, Şafak Mahmutyazıcıoğu’ nun ilk eşini de konuya dahil etti. Doğan açıklamasında; “Benan Hanım iki kere öldü. Hem kocası elinden alındı. Hem de çocuklarının babasını toprağa verdi. Tabii ki Ece’nin acısını anlıyorum ve paylaşıyorum. Kocasının cenazesine sahip çıkışı, dik duruşu takdire şayan olsa da, Ece’nin geçmişte bir kadının canını yakması, kocasını elinden almak için yapmış olduğu bütün kötülükler de geçmişi temizlemez. Bazı kadınlar bazı erkeklere, bazı erkekler de bazı kadınlara çok iyi gelebilir, uğursuz da gelebilir” yorumunda bulundu.

Nihat Doğan’ın bu sözlerine sosyal medyada tepki geldi. Eşi ölen bir insanı Doğan’ın bu şekilde hedef alması eleştirilirken Doğan’ı destekleyenler de vardı.

Nihat Doğan’dan eşi Şafak Mahmutyazıcoğlu’nu kaybeden Ece Erken’e şok sözler

Yorumlar kapalı.