Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun öldürüldüğü anın videosu ortaya çıktı! Ece erken de görüntüleri izlemiş

Ünlü avukat Şafak mahmutyazıcıoğlu, cinayete kurban gitti. Öldürüldüğü anların videosu tüyler ürpertti. 7 ay önce evlendiği eşinin yaşamını yitirmesiyle yasa boğulan sunucu Ece Erken, olay gecesi eşiyle olan son konuşmalarını açıkladı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bakırköy Balıkçılar Çarşısı Çamözü Sokak’ta meydana gelen olayda BJK eski yöneticisi ve ünlü sunucu Ece Erken’in eşi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti, Murat Bilmez ise yaralandı.

Gözaltına alınan kişilerin Uğur Can Bilge ve Gökhan Karakan olduğu öğrenilirken, Ali Yasak, Kadir Yasak, Seccad Yeşil, Serkan Dakman’ı yakalamak için çalışmaların sürdüğü belirtildi.

Kendisine ait balıkçıda öldürülen Ünlü avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nın silahlı saldırıya uğradığı anların videosu ortaya çıktı.

 

Görüntülerde Mahmutyazıcıoğlu’nun yerlerde sürüklendiği, darbedildiği ardından infazın gerçekleştiği görülüyor.

Ünlü sunucu Ece Erken, eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’yla en son konuşmasını anlattı.
Erken “Gece konuştuk. Restorandayım Fikret Orman gitti. İki gazeteciyle oturuyoruz” dedi. Ben de tamam bir tanem dedim. 00.15, 00.28 arası çevrimiçi olmayınca biraz içerlerdim.

Meğer saldırıya uğramış. Ne olur kocamın katilleri bulunsun. Kanı yerde kalmasın” dedi.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu öldürülmesi sonrası Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil soluğu Ece Erken’in evinde aldı. Bircan Bali yakın arkadaşı Ece Erken’in yaşadıklarını anlattı.

Bali açıklamasında “Şerefsizce bir saldırıyı kimse hak etmez. Ece olduğu yerde görüntüleri izleyince dizlerinin üzerine çöktü; telefonla görüntüyü yakınlaştırdı, kocasını sevdi eliyle ve sadece ‘yapayalnız, kimse yok’ dedi. Çok az, çok zor konuşuyor” diyerek ağlamaya başladı.

Bali açıklamalarında Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölmeden önce telefonuna tehdit mesajı geldiğini de söyledi.

Bircan Bali konuşmasının devamında “Ece o günü anlattı. ‘Arabaya bindi gidişini izledim.’ dedi. Sonra yazışmışlar 12.13’ye kadar iletişimde kalmışlar. En son ‘Şafak geliyorum’ demiş. Bu kadar… Sonra sessizlik… Ece 15 dakika 7 kere aramış. Sonra sürücü Ece’yi arıyor “Ben vuruldum” diyor. Şafak’ı soruyor. ‘Şafak abi de vuruldu onu başka bir hastaneye götürüyorlar ama Şafak abi çok iyi’ diyor. Hatta Ece ‘sakat kalsa da ben bakarım kocama’ diye düşünüp hastaneye gidiyor. Erken o anları “Tam ben girerken, hastaneden çıkanlar hastayı kaybettik’ dediler. Ben ne kocamı gördüm ne sesini duydum.’ dedi. En son mesajı bu! Apar topar Ece’yi çıkarmışlar hastaneden” şeklinde konuştu.

 

 

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun öldürüldüğü anın videosu ortaya çıktı! Ece erken de görüntüleri izlemiş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!