Seren Serengil: Özcan Deniz’in sevgilisi Samar Dadgar anne ve ablayı evden attırdı

Oğlu Kuzey'in annesi Feyza Aktan ile 2018'de nikah masasına oturan ve 2019'da olaylı bir şekilde boşanan Özcan Deniz, aradığı aşkı Samar Dadgar'da bulmuştu. Yaptığı çarpıcı açıklamalarla sık sık gündeme gelen Seren Serengil, bu kez Özcan Deniz ve sevgilisi hakkında iddia ortaya attı. Serengil yaptığı açıklamada, Özcan Deniz'in sevgilisi Samar Dadgar'ın yalan söyleyerek anne ve ablayı evden attırdığını ve evde adeta terör estirdiğini söyledi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özcan Deniz ile Feyza Aktan, Mart 2018’de nikâh masasına oturmuş, bir ay sonra oğulları Kuzey dünyaya gelmişti. Ancak evlilik 15 ay sonunda olaylı şekilde sona ermişti. Ünlü şarkıcının eski eşini darbettiği iddiasıyla 1 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle yargılandığı dava geçtiğimiz mart ayında karara bağlanmıştı. Mahkeme, Özcan Deniz’in 2017 yılında işlediği iddia edilen ‘basit yaralama’ suçunun ve 2019 yılındaki darp olayının sabit olduğunu ancak altı aylık şikayet süresinin geçmesi sebebiyle davanın düşürülmesine karar vermişti.

Feyza Aktan ile boşanma sürecinde İranlı modacı Samar Dadgar ile aşk yaşamaya başlayan Özcan Deniz, bir süre önce aşkını gözler önüne sermişti. İkili ön balayına çıkmış, Samar Dadgar da aşk pozlarını sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Özcan Deniz, yeni yılda sahne aldığı Kıbrıs’ta kendisini dinlemeye gelen sevgilisiyle ilk kez fotoğraf paylaşmıştı. Sevgilisinin kendisine sarıldığı karelere, kalp ve çiçek emojisi koymuştu.

Gün batımı sefası

Aşkları dolu dizgin devam eden ikili, geçtiğimiz haftalarda Bodrum Cennet Koyu’nda lüks Motoryatt görüntülenmişti. Gün sonuna doğru geldikleri Lüks yatta Özcan Deniz eline oltayı alarak balık tutmaya çalışmıştı. O sıralarda Kuzey, meraklı ve heyecanlı gözlerle babası Özcan Deniz’i izledi. Lüks yatta bir süre gezinen ve bol bol story çeken Samar Dadgar daha sonra baba oğulun yanına gelerek onlara eşlik etmişti.

Seren Serengil: Özcan Deniz'in sevgilisi Samar Dadgar anne ve ablayı evden attırdı

Bir süre lüks yatın arkasında sohbet ettikten sonra Kuzey, Samar Dadgar’ın kucağına yatmıştı. Bir hayli iyi anlaştıkları gözlenen Samar ve Kuzey birbirleriyle şakalaşmayı da ihmal etmemişti. Gün batımı sefasından sonra Samar, Kuzey’i dikkatli bir şekilde merdivenlere götürüp yukarı çıkması için ona eşlik etmişti.

‘Evli olduğu dönemde görüştüler’ iddiası

Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programında, Özcan Deniz’in (50), kendisinden 24 yaş küçük sevgilisi Samar Dadgar ile Feyza Aktan’la evli olduğu dönemde görüşmeye başladığı iddia edilmişti. Programın yorumcularından Seren Serengil, ünlü şarkıcının, Feyza Aktan ile evliliği süresince Dadgar’la görüşmeye devam ettiğini belirtmişti.

Seren Serengil: Özcan Deniz'in sevgilisi Samar Dadgar anne ve ablayı evden attırdı

“Boşanmadan eve getiriyor”

Son olarak Deniz’in sevgilisi hakkında Seren Serengil’den yeni bir iddia ortaya atıldı. Seren Serengil “Yer yerinden oynayacak. Boşanma esnasında Özcan evinde annesiyle yaşıyor, ablası da aynı evde. Fakat o süreçte Özcan kızı eve getiriyor. Boşanmadan daha… Anne ve abla bunu gizliyor. Kadın sabah yatak odasından yardımcıya mesaj atıyor, buraya gel şunu yap bunu yap. Ben bu mesajları okudum. Kadın da Özcan’ın ablasına gidip patlıyor” iddiasında bulundu. Seren Serengil konuşmasının devamında “Özcan’ın ablasına tehditlerde bulunuyor” dedi.

Seren Serengil: Özcan Deniz'in sevgilisi Samar Dadgar anne ve ablayı evden attırdı

‘Anne ablayı evden attırdılar’ iddiası

Seren Serengil daha sonra Özcan Deniz’in sevgilisinin yalan söyleyerek anne ve ablayı evden attırdığını da iddia etti.

Seren Serengil: Özcan Deniz’in sevgilisi Samar Dadgar anne ve ablayı evden attırdı

Yorumlar kapalı.