Sipariş ettiği çiğ köfte 'acılı' diye çalışanı darp eden Gurur Şenel ve kardeşi tutuklandı

Sipariş ettiği çiğ köfte ‘acılı’ diye çalışanı darp eden Gurur Şenel ve kardeşi tutuklandı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Afyonkarahisar’da sipariş ettiği çiğ köftenin “acılı” olduğu gerekçesiyle iş yeri çalışanını darp eden şüpheli Gurur Şenel ile aynı iş yerine saldıran kardeşi H. Şenel tutuklandı.

Dükkan çalışanını darp eden ve olaydan sonra gözaltına alınan Gurur Şenel, ifadesinin ardından serbest bırakılmış, daha sonra dün öğle saatlerinde yeniden gözaltına alınmıştı.

Saldırıyla ilgili dört kişinin polisteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından şüpheliler, Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirildikten sonra adliyeye sevk edildi.

Şenel kardeşler tutuklanırken B.B ve D.B. savcılıktaki ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.

Ne olmuştu?

Afyonkarahisar’da bir çiğ köftecide 23 Şubat’ta yaşanan olayda, sipariş ettiği çiğ köftenin “acılı” olduğunu ileri süren müşteri G.Ş, iş yeri çalışanı Yılmaz Koç’u darbetmiş, darp anı güvenlik kamerasına yansımıştı.

Polis ekiplerince yakalanan G.Ş, emniyetteki ifadesinde konuyu doğrulamış, savcılık talimatıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı. G.Ş, cumhuriyet savcılığının kararıyla emniyet ekipleri tarafından yeniden gözaltına alınmıştı.

Dün akşam yaşanan olayda da aynı iş yerine ikinci saldırı gerçekleşmiş, iş yerine gelen bir grup, aynı iş yerinin güvenlik kamerasına, ardından kapıya alkol şişesi fırlatmış, iş yeri çalışanına küfürler etmişti.

Bu saldırıyla ilgili de çiğ köftecideki çalışanı darbeden G.Ş’nin kardeşi H.Ş, eniştesi B.B. ile D.B. gözaltına alınmıştı.

Sipariş ettiği çiğ köfte ‘acılı’ diye çalışanı darp eden Gurur Şenel ve kardeşi tutuklandı

Yorumlar kapalı.