Survivor macerası kısa süren Berdan Mardini 15 günde 6 kilo verdi: Sürekli kokonat yemekten cırcır oldum

Sağlık sorunları sebebiyle büyük umutlarla gittiği Survivor’a veda eden şarkıcı Berdan Mardini, adada geçirdiği 15 günü anlattı. 6 kilo verdiğini söyleyen ünlü şarkıcı, “İki hafta daha kalsaydım birbirimizi yerdik orada artık. Sürekli hindistan cevizi yemekten cırcır oldum” ifadelerini kullandı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkücü Berdan Mardini’nin ‘Survivor’ macerası kısa sürdü. Dominik’te çekilen yarışmadan yaşadığı rahatsızlık sonrası ayrılan Berdan Mardini önceki gün Türkiye’ye döndü. Ünlü türkücüyü havalimanında annesi ve çocukları karşıladı. Gözyaşlarına hâkim olamayan Mardini, “Evlatlarımdan, ailemden 15 gün bile olsa uzak kalmam beni en çok zorlayan şey oldu” dedi.

’15 GÜNDE 6 KİLO VERDİM’

Hürriyet’te yer alan habere göre, sakallı imajı ve zayıflamış haliyle dikkat çeken Türkücü, “15 günlük süre zarfında 6 kilo verdim. Anamın yemeklerine hasret kaldım. Kokonat yemekten sürekli cırcır oldum. Ben size daha ne söyleyeyim arkadaşlar. Hep rivayettir dolaşır ya ‘Orada kesin arkadan Yemek veriyorlardır’ diye, o söyleyen arkadaşı yakalarsam öpeceğim. Survivor’da yemek verseler bana verirlerdi, birinin boğazını sıkacaktım artık. Bir 2 hafta daha kalsaydım birbirimizi yerdik orada artık” diyerek gülümsedi.

SAĞLIK SORUNU YAŞADI

Berdan Mardini Survivor’a katılacağı belli olan ilk isimdi. Ünlüler takımında yer alan Berdan Mardini, son bölümde sağlık sorunu yaşadı. Ödül oyununda tansiyonu düşen Berdan Mardini, Dominik’teki zorlu şartlara sadece 2 hafta dayanabildi.

Yarışmanın sunucusu Acun Ilıcalı, Berdan Mardini’nin yarışmadan ayrıldığını şu sözlerle duyurdu:

“Sevgili Berdan Mardini, Survivor’a devam edemeyecek. Kendisi bu şartları bu kadar zor beklemediğini, daha fazla devam etme şansı olmadığını bize iletti.”

Survivor macerası kısa süren Berdan Mardini 15 günde 6 kilo verdi: Sürekli kokonat yemekten cırcır oldum

Yorumlar kapalı.