Tarzı yüzünden hedef gösterilen Uraz Kaygılaroğlu sessizliğini bozdu: ‘Kimsenin torpillisi olmadım, vergi kaçırmadım’

Tırnaklarına oje sürdüğü için eleştirilerin hedefi olan oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, sosyal medya hesabından kendisine gelen tepkilere cevap verdi. Kötü örnek olduğu yönünde eleştiriler alan oyuncu, "Kızdım ve kırıldım. Ben bilirkişi ya da kanaat önderi değilim. Örnek alacaksanız da güzel yanlarımı örnek alın" dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, sosyal medya hesabından asansörde çektiği bir fotoğrafının paylaşmış, tırnaklarındaki siyah ojeden dolayı sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Kaygılaroğlu, sessizliğini bozdu.

“İnsanlara kötü örnek oluyormuşum”

Oje sürdüğü için gençlere kötü örnek olduğu söylenen Uraz Kaygılaroğlu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Selamlar, sevgiler… Önce slip mayo giymişim, sonra İskoçya’nın yöresel eteğini giymişim, ara ara tırnaklarıma oje sürüyormuşum, ne yapmaya çalışıyormuşum, insanlara kötü örnek oluyormuşum… 10 yaşımda saçımı oksijenli suyla da açardım, 13-15 yaşımda sanırım kulağımı deldirmiştim, 16-17 yaşlarımda sonradan pişman olup üzerine başka dövmeler yaptırdım.”

“Kimsenin torpillisi değilim, vergi kaçırmadım”

“Böyle biriyim ben ama bir altını çizelim abilerim ablalarım; kimsenin torpillisi olmadım, bir dayım, eniştem olmadı. Bir gün çalmadım çırpmadım, vergi kaçırmadım, kimseyle kavga edip sövmedim, görüşüne ya da görünüşüne göre insan ayırmadım. Herkese saygılı olmak, anlamaya çalışmak önceliğim oldu. Sadece ve sadece işimi yaptım. İyi yapmaya çalıştım, çok çalıştım daha da çok çalışacağım. Öncelikle tarzımı tavrımı değil, işimi beğeninize sunuyorum.”

“İnsan olarak güzel yanlarımı örnek alın”

“Tabi bunların hepsi göreceli şeyler, beğenip beğenmemek çok kişisel saygı duyarım ama hakaret kabul edilemez. Kızdım ve kırıldım açıkçası… Ben bir kanaat önderi ya da bilirkişi değilim eğer illa da bir yanımı örnek almanız gerekirse insan olarak güzel yanlarım var, onlara da göz atabilirsiniz. İş hayatımda bugüne bu tırnaklarımla kazıya kazıya geldim. o yüzden onları ne şekilde, ne renkte kullanacağıma da ben karar vereceğim. Hadi işiniz gücünüz rast gitsin.”

Tarzı yüzünden hedef gösterilen Uraz Kaygılaroğlu sessizliğini bozdu: 'Kimsenin torpillisi olmadım, vergi kaçırmadım'

Tarzı yüzünden hedef gösterilen Uraz Kaygılaroğlu sessizliğini bozdu: ‘Kimsenin torpillisi olmadım, vergi kaçırmadım’

Yorumlar kapalı.