Uğur Dündar’dan Aziz Yıldırım’a videolu cevap: Dün benden iyisi yoktu

Gazeteci Uğur Dündar, eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın kendisine yönelik ‘Büyük hata yaptı’ sözlerine videoyla yanıt verdi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım düzenlediği basın toplantısında Fenerbahçe Divan Başkanı Uğur Dündar’ı hedef aldı.

Yıldırım “Uğur Dündar aday olmak istiyor dediler, olmaz dedim. Olmak istiyor dediler. Zaman geçti, iki ay kala yine geldiler. O zaman gelsin görüşürüz dedim. Seçimlere bir ay kala geldi. Ali Yıldırım’ın evinde, 8 kişi, Saadettin Tantan, ben, Mahmut Uslu, İlhan Ekşioğlu böyle bir yemek yedik. Orada şunu söyledi. 8 şahidim var. Ben dedi, divan başkanı olmak istiyorum. Artık televizyonculuğu bırakacağım, gazetede yazmayı da azaltacağım dedi. Çocuklarıma bırakacağım en büyük onur ve şeref Fenerbahçe Divan Başkanlığı’dır dedi. Seçilmek ve seçilmemek var dedim. Bunun üzerine biz destekledik. Ben ameliyat oldum, geldim aradım. Oyunuzu verin dedim. Neden destekledim? Ali Bey hata yapıyor, ona birisinin yanlış demesi lazım diye destekledim. Seni destekliyoruz Ali Bey’le kavga et derdimiz yok da dedim. Ali Bey iyi oluyorsa destekle, kötü yapıyorsa uyar dedim” dedi.

“DÜN BENDEN İYİSİ YOKTU”

Dündar, Yıldırım’ın sözlerini eski bir videosunu paylaşarak şöyle dedi:

Uğur Dündar’dan Aziz Yıldırım’a videolu cevap: Dün benden iyisi yoktu

Yorumlar kapalı.