Usta oyuncu Tarık Papuççuoğlu 29 yıllık eşinden neden boşandığını itiraf etti: Genç bir kadına aşık oldum

Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk olan usta oyuncu Tarık Papuççuoğlu, 29 yıllık eşinden genç bir kadına aşık olduğu için boşandığını ve bu durumdan hiç pişmanlık duymadığını söyledi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

360 TV’de yayınlanan Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk olan Türk tiyatrosunun usta oyuncusu Tarık Papuççuoğlu, 29 yıllık eşinden neden boşandığını ve yıllar sonra neden bir araya geldiklerini anlattı.

“EŞİME, GENÇ BİR KADINA AŞIK OLDUĞUMU SÖYLEDİM”

Kalaycıoğlu’nun “Eşinizle yıllar sonra neden yolları ayırdınız?” sorusuna “Size ne?” diyerek karşılık veren Tarık Pabuççuoğlu, “Eşimle şiddetli geçimsizliğimiz olmadı. Ben aşık oldum. Aşık olmak ihtiyacı hissettim. 29 yıl sonra başkasına aşık olunca bunu da ilk kendisine söyledim. Pişman değilim. Başka bir amaç için bu değişikliği yapmadım, başıma geldi. 50 yaş civarında bütün erkeklerde bu oluyor. Kimi bastırıyor kimi altında eziliyor kimi de tamamen koparıyor. Ama mutlaka bütün erkeklerde oluyor. Benim de başıma geldi. Eşimle kol kola mahkemeye gittik. Eşim bu durumu olgun karşılamış göründü. Bir kadının bunu olgun karşılaması mümkün değil” dedi.

“AŞIK OLDUĞUM KADINLA 8 YIL BİRLİKTE OLDUM”

Ayrıldıktan sonra eşiyle bağlarını koparmadığını ve aşık olduğu genç kadınla 8 yıl birlikte olduğunu söyleyen Pabuççuoğlu, “Boşandıktan sonra eşimle hiç kopmadık. Her dakika görüşerek neye ihtiyaçları varsa ilgilendim. Aramızda hiç kopma olmadı. Çocuklarımda tasvip etmedi ama doğal karşıladı. Aşık olduğum kişi de çok düzgün, sevecen ve oldukça gençti. 8 sene birlikte olduk ve bitti. Onunla evlilik ve çocuk düşünmedim” İfadelerini kullandı.

“SEVGİLİMDEN AYRILINCA EŞİME GERİ DÖNDÜM”

Usta oyuncu, “8 sene başkasıyla birlikte olduktan sonra eşine döndüğünde nasıl karşılık verdi?” sorusu üzerine de sözlerine şöyle devam etti: “Eşim o kapattığı kapıyı çok aşındırtmadı. Bana çok doğal geldi. Bunu kime söylesem kabul etmiyor ama bana olabilir gibi geliyor. Bu süreçte çok şeyi fark ettim. Biz eşimle geçen 29 senede çok iyi arkadaş olmuşuz. Arkadaş olmayı beceremeyen çiftler kopuyor. Benim hayattaki en yakın arkadaşım eşimmiş. İkinci kez barışınca eski eşim evlilik istemedi. Eşimle tekrar evlendiğim eskiye döner miyim diye düşündüm.”

Usta oyuncu Tarık Papuççuoğlu 29 yıllık eşinden neden boşandığını itiraf etti: Genç bir kadına aşık oldum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!