Usta oyuncu Zihni Göktay’dan Hasan Can Kaya yorumu: “Metrekareye 5 tane onun gibi düşüyor…”

Sanat hayatında 60 yılı geride bırakan Zihni Göktay, katıldığı bir etkinlikte dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Son dönemin meşhur isimlerinden Hasan Can Kaya'yı tanımadığını belirten Göktay, "İstanbul'da metrekareye 5 tane onun gibi düşüyor. Toplumu güldürürken düşündürmek marifet" dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lüküs Hayat, Cibali Karakolu, Kanlı Nigar, Bizimkiler, Koçum Benim ve Cennet Mahallesi başta olmak çok sayıda tiyatro oyunu ve dizi projesinden tanıdığımız Zihni Göktay, uzun bir süre sonra İstanbul’da katıldığı bir etkinlikte objektiflere takıldı.

Magazin Burada’ya konuşan Göktay, son dönemin popüler isimlerinden komedyen Hasan Can Kaya’yı tanımadığını belirtti: “İstanbul’da metrekaraye 5 tane onun gibi düşüyor. Toplumu güldürürken düşündürmek marifet. Kendisini inanın hiç tanımıyorum

Usta oyuncu Zihni Göktay'dan Hasan Can Kaya yorumu: "Metrekareye 5 tane onun gibi düşüyor..."

‘CENAZE TÖRENLERİ REKLAM VESİLESİ’

“Yeni nesil oyuncuları sadece cenaze törenlerinde görebiliyoruz. Ne düşünüyorsunuz?” sorusuna da cevap veren usta isim, “Başkalarının cenazesi onlar için bir reklam vesilesi oluyor. Ben tabutun başında fotoğraf çektirip hemen gidenleri de gördüm” ifadelerini kullandı.

‘KÜTÜPHANEM VE ÇEKYATIM VAR’

“Başka oyuncular gibi Akdeniz’de yatım, Ege’de katım yok” diyen Göktay, “Kütüphanem ve çekyatım var. Bunlarla mutluyum” şeklinde konuştu.

Usta oyuncu Zihni Göktay’dan Hasan Can Kaya yorumu: “Metrekareye 5 tane onun gibi düşüyor…”

Yorumlar kapalı.