Yeni Chucky dizisinden ilk tanıtım yayınlandı

Chucky dizisinden ilk tanıtım yayınlandı. Chucky'nin oyuncu kadrosunda Zachary Arthur'un yanı sıra Teo Briones, Alyvia Alyn Lind, Björgvin Arnarson, Alex Vincent, Jennifer Tilly yer alıyor.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Don Mancini’nin yaratıcısı olduğu Chucky dizisinden fragman yayınlandı. Korkunç bebek bu kez yepyeni karakterlerin peşinden meşhur bıçağıyla birlikte koşacak. Saçlarının uzamış olduğunu gördüğümüz Chucky, fiziksel değişim geçirse de aynı karaktere sahip gibi görünüyor.

Chucky’nin yaratıcı ismi Don Mancini, EW’ya röportaj verdi ve dizinin konusu hakkında bilgi paylaştı. Söylediklerine göre bu kez dizinin başkahramanı LGBTİQ+ bir karakter olacak. 14 yaşındaki gay bir çocuk okulda zorbalığa uğruyordur. Ayrıca annesini kaybetmiştir ve bu nedenle yaşamı iyi gitmiyordur. Dizide Chucky’nin bir grup çocuğu kaçırıp alıkoyduğunu göreceğiz. Zachary Arthur’un karakteri, bebeklerin parçalarıyla sanat yaparak heykeltraş olmaya çalışan bir genç olacak. Jake, bir bahçe satışında Chucky bebeği görür ve beğenip satın alır. Ama yaptığı anlaşmadan çok daha fazlasının işin içine dahil olduğunu anlar.

Chucky’nin oyuncu kadrosunda Zachary Arthur’un yanı sıra Teo Briones, Alyvia Alyn Lind ve Björgvin Arnarson yer alıyor. Alex Vincent’ı bir kez daha Andy olarak izleyeceğiz. Andy’nin kardeşini yeniden Christine Elise McCarthy canlandıracak. Jennifer Tilly, Chucky’nin gelini Tiffany Valentine’ı canlandırmak üzere bu evrene dönecek.

Yeni Chucky dizisinden ilk tanıtım yayınlandı

Yorumlar kapalı.