Marmaris'te halk plajına helikopterle iniş yaptılar

Marmaris’te halk plajına helikopterle iniş yaptılar

Muğla Marmaris'te halk plajına helikopter indirildi. Helikopterle inenlerin yemek için getirildiği iddia edildi. Yurttaşların görüntülediği anlar sosyal medyada gündem oldu.

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Muğla’nın Marmaris ilçesindeki Kumlubük koyuna inen helikopter sahilde güneşlenenler ve denize girenler için tehlike yarattı.

Sosyal medyada yapılan paylaşımlara göre helikopterin bölgedeki bir butik otele bu şekilde misafir taşıdığı görüldü.

“PLAJA HELİKOPTER İNDİRİLMESİ YASAK”

Görüntüler, İYİ Parti İstanbul İl Teşkilatı Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ali Kıdık da tarafından paylaşıldı.

Paylaşımına, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün resmi hesabını da etiketleyen Kınık, “SHGM bu durumda nasıl bir müeyyide uygulayacak” diye de sordu.
Yorumlarda otelin hem karadan hem denizden yolunun olmasına rağmen ve bir aciliyet yokken helikopterle yapılan bu tehlikeli taşımaya eleştiri yağdı.

“PLAJA HELİKOPTERLE İNMEK KURALLARA UYGUN MU?”

Gazeteci Fatih Altaylı da, Marmaris’te Kumlubük plajına bir helikopterin indiği anları paylaştı.

O anları sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan ve tepki gösteren Fatih Altaylı, “Burası Marmaris Kumlubük. Halk plajına inen bu helikopterin yolcuları yemeğe gelmişler. Afiyet olsun da halka açık bir plaja helikopterle inmek kurallara uygun mu?” ifadelerini kullanarak, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nü etiketledi.

Marmaris'te halk plajına helikopterle iniş yaptılar

Otelin sosyal medya hesaplarından da helikopterin sahile indiği anlar paylaşıldı.

Marmaris’te halk plajına helikopterle iniş yaptılar

Yorumlar kapalı.